Konkursas skirtas vasaros olimpinėms žaidynėms, kurios vyks 2016 m. rugpjūčio 5–21 d. Rio de Žaneire Brazilijoje.
3–4 klasių grupė:
5–6 klasių grupė:
7–8 klasių grupė:
9–10 klasių grupė:
11–12 klasių grupė:
Vertinimo komisija atrinko 18 geriausių mokinių darbų. Konkurso laimėtojai bus apdovanoti gegužės 27 d. Šiauliuose.
Nugalėtojų sąrašas
1–2 klasių grupė:
Eivinas Venckus, 1 klasė, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija, mokytoja Danutė Mitkienė;
Eva Kunciūtė, 2 klasė, Raseinių Šaltinio progimnazija, Mokytoja Renata Simonavičienė;
Bernadeta Rimkutė, 2 kl., Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla, mokytoja Nijolė Meškauskienė.
3–4 klasių grupė:
Vanesa Gudžiūnaitė, 4 klasė, Raseinių Šaltinio progimnazija, mokytoja Judita Dieninienė;
Andrėja Sidorčuk, klasė, Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla, Mokytoja Aušra Stankevičienė;
Monika Krylaitė, 4 klasė, Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla, mokytoja Aušra Stankevičienė.
5–6 klasių grupė:
Emilija Knezytė, 5 klasė, Molėtų progimnazija, mokytoja Ilona Grinienė;
Karolina Majevskaja, 6 klasė, Vilniaus r. Buivydžių gimnazija, mokytoja Teresa Janovič
Monika Peldūnaitė, 6 klasė, Raseinių Šaltinio progimnazija, mokytojas Mindaugas Zybartas.
7–8 klasių grupė:
Evelina Romanova, 7 klasė, Klaipėdos „Gabijos“ progimnazija, mokytoja Valerija Novikova;
Danielė Buivydaitė, 8 klasė, Kelmės r. Tytuvėnų gimnazija, mokytoja Danguolė Žukauskienė;
Gabija Šeškauskaitė, 8 klasė, Molėtų progimnazija, mokytoja Ilona Grinienė.
9–10 klasių grupė:
Gabrielė Barkutė, 9 klasė, Mažeikių moksleivių namai, mokytoja Irutė Miltakienė;
Simonas Šidlauskas, 9 klasė, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija, mokytoja Elena Medzevičienė;
Tomas Gumauskas, 9 klasė, VDU „Rasos“ gimnazija, mokytoja Milda Šležaitė.
11–12 klasių grupė:
Rūta Žepnickaitė, 11 klasė, VDU „Rasos“ gimnazija, mokytoja Milda Šležaitė
Bertina Dragūnaitė, 11 klasė, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija, mokytoja Daiva Leliukienė;
Laura Aleknavičiūtė, 12 klasė, VDU „Rasos“ gimnazija, mokytoja Milda Šležaitė.
Konkursą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Lietuvos tautiniu olimpinių komitetu.