Lt | En
  
     
   
Būrelio programos esmė – integruotas istorijos, geografijos, etnologijos, gamtos ir pasaulio pažinimo mokymas bei vaiko asmeninių, socialinių ir bendrųjų kompetencijų ugdymas per kūrybinį darbą.  Programa skiriama I–IV klasių mokiniams.

Mokiniai supažindinami su įvairia kūrybos technika, darbinės veiklos pradmenimis, įvairių medžiagų savybėmis, technologijomis, įrankiais, daiktų modeliavimo ir konstravimo pagrindais. 

Jaunesnių klasių mokinius vienodo darbo operacijos vargina ir greitai nusibosta, todėl būrelio darbas planuojamas taip, kad užduotys ir priemonės nuolat kaitaliotųsi, dirbiniai nebūtų labai sudėtingi, nereikalautų daug darbo, ypač būrelio veiklos pradžioje.  Daug laiko skiriama vaizdingiems, patraukliems ir interaktyviems mokomosios temos pristatymams, mokinių teminei saviraiškai.  Naudojamos įvairios antrinės žaliavos, taip pat detalių rinkiniai bei ruošiniai, nereikalaujantys stališko apdirbimo. Daromi modeliai, maketai, dirbiniai, tinkantys pažintiniams ir siužetiniams žaidimams, edukacinėms ir praktiškoms veikloms, šeimos ir bendruomenės šventėms.

Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę, mėnesio mokestis 20 €.

Tel.: 8 650 58 563
gamtineedukacija@gmail.com