Vilkaviškio r. sav.
Įstaigos pavadinimas
Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras
Data ir vieta
2019-07-08 mokyklos stadionas
Dalyvių skaičius
28 vaikai
Futbolo turnyras „Atverk duris vasarai 2019“ Keturvalakiuose
Kas suburia vaikus, jei ne noras pasivaržyti ir prasmingai bei įdomiai praleisti laiką. Ir per vasaros atostogas futbolas sukvietė vaikus į turnyrą „Atverk duris vasarai 2019“. Liepos 8 d. Vilkaviškio r. Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro stadione raičiojosi vaikų spardomas futbolo kamuolys.
Visi turnyro dalyviai suskirstyti į komandas burtų tvarka. Iš viso dalyvavo 8 komandos, sudarytos iš įvairaus amžiaus vaikų – nuo 5 iki 14 metų. Komandos varžėsi žaisdamos su pirmo dydžio kamuoliu į mažus vartus. Varžybos vyko be teisėjų: patys vaikai priiminėjo sprendimus, taip parodydami vieni kitiems pagarbą bei ugdydamiesi sąžiningo žaidimo supratimą.
Varžybų dalyviai apdovanoti asmeniniais prizais ir medaliais, kuriuos įsteigė Marijampolės apskrities futbolo federacija.
Paguodos prizais, kuriuos įsteigė Lietuvos masinio futbolo asociacija, apdovanoti dauguma vaikų, kurie kupini noro laimėti, sąžiningai ir draugiškai spardė kamuolį futbolo aikštelėje. Už iniciatyvumą populiarinant futbolą asmeninės dovanos įteiktos ir renginio organizatorėms Aušrai Biskienei ir Vilijai Urbšienei.
Renginį organizuoti padėjo futbolo entuziastai Martynas Karpavičius ir Povilas Melnykas.
Naujienos autorius: Aušra Biskienė
<< Atgal