Vilkaviškio r. sav.
Įstaigos pavadinimas
Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras
Data ir vieta
2019-07-09 mokyklos biblioteka, sporto salė
Dalyvių skaičius
27 vaikai
Improvizacinė televizijos laida “Kas namelyje gyvena?“
Liepos 9 d. vaikai susirinkę į improvizacinę televizijos laidą bandė atsakyti į klausimą „Kas namelyje gyvena?“ Subūrę draugų aktorių trupę, kūrė trumpus vaidinimus. O kad įsijausti į vaidmenį būtų paprasčiau, apsilankė „teatro drabužinėje“, kur išsirinko sau tinkamus rūbus, daiktus.
Kuriant montažus vaikų vaizduotė buvo beribė. Vieni pasakojo apie nuostabią mergaitę ir katiną, kiti apie tris drauges, dar kiti sukūrė pasakojimą apie pirmykščius žmones ir jų gyvenimą namelyje. Buvo ir vaidinimas apie piktąją raganą ir baltas peles. Kiti parodė, kad namelyje gyvena šuo, kėdė ir žmogus. Pasirodo, kartu draugiškai gyventi gali velnias, žmogus ir leopardas. O kad namuose gyvena laimė, atskleidė dar vienas vaidinimas. Išaiškėjo ir vaikų paslaptis, kad namelyje gyvena Kalėdų senelis, nykštukas ir mergaitė. Kalbantis veidrodis ir vienaragis be rago taip pat apsilankė namelyje.
Taigi vaikai žaisdami lavinosi kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi, pritaikė savo žinias. Kurdami vaidinimus vieni panaudojo girdėtų ar matytų istorijų siužetus, kiti sujungė kelių pasakojimų įvykius, treti improvizavo pasikliaudami savo gebėjimais. Netrūko minčių, kūrybiškumo, gerų emocijų. Ne visiems drąsu išeiti į sceną. Tačiau šįkart visi nugalėjo savo baimes, nes visus lydėjo draugų palaikymas.
Po sukurtų ir peržiūrėtų vaidinimų vaikai rinkosi į mokyklos biblioteką, kur žiūrėjo vieną iš naujausių istorijų „Ralfas Griovėjas 2“ ir užkandžiavo spragintais kukurūzais.
Renginio organizatorės Aušra Biskienė, Vilija Urbšienė, Laura Urbšytė.


Naujienos autorius: Aušra Biskienė
<< Atgal