Vilkaviškio r. sav.
Įstaigos pavadinimas
Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras
Data ir vieta
2019-07-10 ir 11 mokyklos sporto salė
Dalyvių skaičius
23 vaikai
Paslaptinga šešėlių naktis mokykloje

Liepos 10 dieną mokiniai į mokyklą rinkosi ne aštuntą valandą ryto, kaip įprastai, o aštuntą valandą vakaro. Ateidami atsinešė ne vadovėlius, o čiužinius, miegmaišius, užkandžių vakarui, nes laukė naktis mokyklos sporto salėje. Tai dar viena iš projekto „Atverk duris vasarai“ veiklų, kuri pritraukė gausų būrį mokyklinio amžiaus vaikų. Laukė paslaptinga „Šešėlių naktis“.
Šio renginio dalyviai susikūrė taisykles, kurių privalėjo laikytis. Kupini teigiamų emocijų vaikai žaidė įvairius žaidimus, šoko, mokėsi vaikščioti greituoju ėjimu. Kiek vėliau aptarę, kas būdinga herbui, kokie reikalavimais jiems keliami, ėmėsi kūrybinio darbo – sukūrė projekto „Atverk duris vasarai 2019“ herbą, kuris lyg įvertinimas to, ką vaikai gavo susitikimų metu. Vaikų kurtuose herbuose atsispindėjo vykdytos veiklos bei patirti įspūdžiai.
Vakaro kulminacija – šešėlių teatras. Susipažinę su šios teatro rūšies istorija bei pagrindiniais reikalavimais, vaikai kūrė savo teatrą. O jis buvo įspūdingas. Kiekvienas norėjo užlįsti už nuleistos širmos ir suvaidinti tai, ką nori.
Po pasirodymų patogiai įsitaisę savo „stovyklavietėse“ linksmai pažiūrėjo animacinio filmo „Ralfas Griovėjas 2“ tęsinį.
Rytą dauguma „stovyklautojų“ išvyko laimingi, išlaikę priimtą iššūkį – naktis mokykloje.
Renginį organizavo Aušra Biskienė, Vilija Urbšienė ir Laura Urbšytė.


Naujienos autorius: Aušra Biskienė
<< Atgal