Lt | En
  
 
VAIKŲ AVIACIJOS PAŽINIMAS 

Programa skirta 9–14 metų amžiaus vaikams.
Programa taikoma individualiai.

Svajoji tapti lakūnu?.. O gal nori patirti, ką jaučia paukščiai atsiplėšę nuo žemės?.. Bet nenori laukti, kol užaugsi?.. Tuomet edukacinė programa „Vaikų aviacijos pažinimas“ gali tapti tavo pirmuoju žingsniu svajonės link.

Programos metu 9–14 metų amžiaus vaikams suteikiama galimybė, savarankiškai pilotuojant vaikų aviacijos orlaivį, atlikti 10 pažintinių skrydžių (riedėjimų).

Patyręs skraidymo instruktorius prieš skrydį (riedėjimą) supažindina su vaikų aviacija, praveda saugaus elgesio aerodrome instruktažą bei paaiškina pagrindinius vaikų aviacijos orlaivio pilotavimo principus.
Edukacinės programos tikslas – supažindinti su vaikų aviacija, puoselėti savarankiškumą bei suteikti teorinių ir praktinių žinių apie vaikų aviacijos orlaivio pilotavimą.

Edukacinės programos trukmė –  1 val.

Programa vykdoma balandžio–rugsėjo mėnesiais Alytaus, Biržų, Kėdainių, Marijampolės, Panevėžio, Telšių, Zarasų aerodromuose atsižvelgiant į oro sąlygas.

Kaina vienam dalyviui – 5 Eur.

Daugiau informacijos: tel. 867031327 arba el. paštu kristina.virgayle@lmnsc.lt

MAŽOJI VAIKŲ AVIACIJA

Programa skirta 3–8 metų amžiaus vaikams.

„Mažoji vaikų aviacija“ – tai edukacinė programa, skirta supažindinti 3–8 metų amžiaus vaikus su aviacija ir pagrindiniais aerodinamikos dėsniais.

Programos metu vaikai turi galimybę ne tik sužinoti apie sraigtasparnį MIL MI-2P, jo technines savybes bei istoriją, bet ir atsisėsti į šio sraigtasparnio piloto kėdę. Po teorinės ir praktinės pažinties su sraigtasparniu vaikams aiškinami tokie fizikiniai reiškiniai kaip žemės trauka, oro pasipriešinimas  bei variklio traukos jėga. Žinios yra pateikiamos naudojant vizualines priemones, įtraukiant visą vaikų grupę ir leidžiant teorines žinias patikrinti praktiškai.

Po užsiėmimų inicijuojama diskusija, atliekame kūrybines užduotis.

Edukacinės programos trukmė – 1 val.

Programa skirta grupėms nuo 10 iki 30 asmenų.

Programa vykdoma Broniaus Oškinio vaikų aviacijos akademijoje, Birutės g. 2, Kėdainiai.

Kaina vienam dalyviui – 1 Eur. 

Daugiau informacijos: tel. +370 674 03467 arba el. p. guoda.jakubaviciene@lmnsc.lt