Lt | En
  
     
   

2017 metai

Lietuvos mokinių geografijos olimpiada

Atsakinga metodininkė Dina Voronina 

tel.: 8 5 277 6301, 86 100 1437, el. p. dina.voronina@lmnsc.lt

Jaunieji geografai iš tarptautinės olimpiados Serbijoje grįžo su puikiais pasiekimais

Vilniaus licėjaus mokiniai Baltijos šalių geografijos olimpiadoje iškovojo pirmąsias vietas


Gegužės  4–6  d. Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje (Klonio g. 2) vyko 29-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada. Joje dalyvavo 90 mokinių iš visos šalies.     

Šių metų olimpiados tema –„Globalizacija – tarp galimybių ir iššūkių”. 

Dienotvarkė


Lietuvos neformaliojo švietimo centras, Lietuvos geografijos mokytojų asociacija ir Geografijos olimpiadų mokslinis komitetas skelbia informaciją, susijusią su 2017 metų II turo rajonų / miestų geografijos olimpiados dalyvių rezultatais ir būsimaisiais Respublikinės geografijos olimpiados dalyviais.

2017 metų II turo rajonų / miestų geografijos olimpiadoje dalyvavo 1234 mokiniai, olimpiada vyko 59 Lietuvos savivaldybėse. 

Dėkojame visiems, kurie laiku atsiuntė tvarkingus rezultatų duomenis. Taip pat džiaugiamės, kad šiais metais, palyginus su ankstesniais, vėluojančių buvo vos keli rajonai. Visų vertinimo komisijų pirmininkų labai prašome ateityje atsakingai sutikrinti protokolus, įrašomus balus, sumas, mokinių ir mokytojų vardų bei pavardžių tikslumą.

XIX Lietuvos mokinių geografijos olimpiadoje dalyvauti kviečiama 90 mokinių. Į olimpiadą pateko mokiniai iš 37 Lietuvos savivaldybių. 

Praeinamasis balas šiais metais yra 73,5 taško. Visi mokiniai, surinkę 73,5 ir daugiau taškų, kviečiami į Respublikinę olimpiadą, kuri gegužės 4–6 d. vyks Druskininkuose.

Sveikiname visus mokinius, kurie peržengė šią ribą, o visus kitus drąsiname stiebtis ir siekti aukštesnių rezultatų. Dėkojame visiems mokinius ruošusiems geografijos mokytojams ir II turo olimpiados organizatoriams bei vertintojams.