Lt | En
  
 

2021 metai

Lietuvos mokinių informatikos olimpiada

Olimpiados koordinatorė metodininkė Liliana Feiginaitė
Tel.: (8 5) 277 6301, 867154833
El. p. liliana@olimpiados.lt

Tarptautinėje informatikos olimpiadoje (IOI 2021) laimėti trys bronzos medaliai >>>
 
Balandžio 24–25 dienomis vykusioje 27-ojoje Baltijos šalių informatikos olimpiadoje (BOI 2021) Lietuvos mokiniai laimėjo keturis medalius – vieną aukso ir tris sidabro.

Aukso medalį iškovojo vienuoliktokas Augustinas Jučas iš Klaipėdos licėjaus (mokytoja Ilona Rupšienė). Pasiekti gerų rezultatų Linui padėjo ir mokymasis Nacionalinėje moksleivių akademijoje.

Sidabro medalius laimėjo abiturientai Modestas Gujis iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos (ruošėsi savarankiškai), Dovydas Vadišius iš Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos (mokytoja Vaidilutė Žukauskienė) ir vienuoliktokas Aldas Lenkšas iš Vilniaus licėjaus (mokytojas Bronius Skūpas). Aldas taip pat mokosi Nacionalinėje moksleivių akademijoje ir VU MIF šeštadieninėje informatikos olimpiadininkų mokykloje (mokytojas Vytautas Strimaitis).

Olimpiadoje taip pat dalyvavo Vilniaus licėjaus abiturientas Per Magnus Skullerud (mokytojas Bronius Skūpas) ir Kauno technologijos universiteto gimnazijos vienuoliktokas Joris Pevcevičius (mokytoja Kristina Serapinaitė).

Lietuvos komandai vadovavo Linas Petrauskas, Google (Prancūzija) programinės įrangos inžinierius ir Kembridžo universiteto matemetakos studentė Neringa Levinskaitė.

Šiais metais olimpiadą nuotoliniu būdu organizavo Vokietija.  Renginyje dalyvavo 66 mokiniai iš Danijos, Estijos, Suomijos, Vokietijos, Latvijos, Lietuvos, Norvegijos, Švedijos ir Lenkijos. Svečių teisėmis dalyvavo Izraelio ir Ukrainos mokiniai.

Plačiau apie olimpiadą: https://www.boi2021.de/ 

Sąlygos

Programa

32-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados šalies etapo baigiamoji dalis vyko nuotoliniu būdu kovo 20–21 dienomis. 

Protokolas

Olimpiados uždarymas


Skelbiame į 32-ąją Lietuvos mokinių informatikos olimpiadą kviečiamųjų dalyvių sąrašą
Olimpiada vyks 2021 m. kovo 20–21 dienomis nuotoliniu būdu.

 

Jau įvykusių mokyklų, savivaldybių ir šalies atrankinio etapo užduotis rasitečia

Tarptautinėje informatikos olimpiadoje, vykusioje nuotoliniu būdu, Lietuvos mokiniai pelnė tris bronzos medalius