Lt | En
  
 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras tęsia Jaunųjų tyrėjų skatinimo veiklą!

Prasidėjo projektas „Mokinių gebėjimų  atskleidimo ir jų ugdymo sistemos plėtra“. Pristatome:

Mobiliosios laboratorijos MoMoLab vizitai į mokyklas
Į mokyklą atvyks laboratorija ant ratų. Mokinių lauka pažintis su įvairiais prietaisais ir moksline įranga, įdomūs eksperimentai, mokslo naujienos ir patarimai, kaip daryti mokslinį tiriamąjį darbą. O mokiniai, susidomėję konkrečia mokslo sritimi, turės galimybę atlikti tiriamąjį darbą mobilioje laboratorijoje patys!

Mokinių darbas stacionarioje Jaunojo tyrėjo laboratorijoje
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre esančioje laboratorijoje mokiniai atliks įvairių mokslo sričių praktinius darbus, mokysis planuoti tiriamąjį darbą, kritiškai mąstyti, teisingai vertinti ir analizuoti gautus rezultatus, jais remtis darant išvadas, įgis mokslo žinių ir darbo laboratorijoje įgūdžių.

Mokinių mokslinių tiriamųjų darbų mokykla
Mokykloje jaunieji tyrėjai, padedami mokslininkų ir mokytojų, rengs mokslinius tiriamuosius darbus, kuriuos galės pristatyti ES jaunųjų mokslininkų konkurse, Idėjų mugėje, kituose mokslinių darbų konkursuose.

Portalas www.jaunasis-tyrejas.lt
Jau greitai startuosiančiame portale rasite metodinių mokslinių straipsnių naujų darbų idėjų paieškoms, aktualijų, interviu su mokiniais ir mokslininkais, naujienų ir daug kitos informacijos. 

Kontaktai:

www.jaunasis-tyrejas.lt
El. paštas: JT@lmnsc.lt
Tel. 8 5 230 0493, 8 5 277 3614
Adresas Žirmūnų g. 1B, LT-09101 Vilnius

Projektą vykdo
Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Daugiau informacijos – artimiausiu metu.