Lt | En
  
     
   

Apie mokyklą

Jei esi 9–10 klasės mokinys ir domiesi šiuolaikine daile, jos raidos procesais, mėgsti dailės istorijos paskaitas, nori gilinti tapybos, piešimo, skulptūros ir kompozicijos žinias, susipažinti su kitomis šiuolaikinio meno medijomis ir gyvai pabendrauti su žinomais kūrėjais, dailės kritikais – ši mokykla skirta tau.

Pagrindinis mokyklos siekis yra supažindinti jaunus žmones su šiuolaikiniais meno procesais. Labai svarbi mokymosi dalis yra laisvas ir neformalus bendravimas su mokytojais, kurie visi yra aktyviai kuriantys jauni menininkai. Studijų metu ne tik gilinamos praktinės ir teorinės mokinių  žinios, bet ir lankomos parodos, organizuojami susitikimai su dailininkais jų studijose bei parodų salėse autorinių parodų pristatymo metu.

Norintys mokytis šioje mokykloje mokiniai užpildo anketą ir atsiunčia el. paštu audrone.urbelioniene@lmnsc.lt.     

Vienos sesijos kaina 30 Eur.

Mokyklos vadovė – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro 
Meninio ir kultūrinio ugdymo skyriaus metodininkė Audronė Urbelionienė  tel.: (8 5) 276 67 48,  865638112 el. p. audrone.urbelioniene@lmnsc.lt
Mokyklos mokslo vadovas – tapytojas Linas Jusionis, J. Vienožinskio dailės mokyklos mokytojas, Lietuvos dailininkų sąjungos narys.

Sąrašas šalies ir tarptautinių vizualiųjų menų olimpiadų ir konkursų, kurių laimėtojams pridedama papildomų balų 

Atmintinė stojančiajam į VDA

2017 metai

III laidos I sesijos DARBOTVARKĖ. Sesija vyko spalio 21–22 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre.

Nuotraukų galerija