Lt | En
  
 

2021 metai

LIETUVOS MOKINIŲ JAUNŲJŲ FILOLOGŲ KONKURSAS

Atsakinga metodininkė: Jurgita Stulginskienė Gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyriaus metodininkė tel.: (8 5) 277 6301, 8 604 12218
el. p. jurgita@olimpiados.lt

Sveikiname 53-iojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso laimėtojus!

Protokolas


Literatūros mokslo ir kritikos sekcijos I vietos laimėtojos darbas


Sąlygos

Kviečiame dalyvauti 53-iojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso uždaryme, kuris organizuojamas balandžio 15 d.,14 val. Uždarymo nuoroda: https://lmnsc-lt.zoom.us/j/83495573434


Skelbiamas kviečiamųjų į 53 -iojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso šalies etapą  sąrašas. Konkursas vyko balandžio 12–14 d. Pridedame darbo sekcijose lentelę.

Maloniai kviečiame ne tik mokinius, bet ir mokytojus. Mokytojai pagal galimybes kviečiami dalyvauti įvairių sekcijų veikloje (nebūtinai tų, į kurias pakviestas jų mokinys).

Visi 53-iojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso šalies etape dalyvausiančių mokinių darbai laukiami el. paštu filologai2020@gmail.com.

Temos laukelyje turi būti nurodyta savivaldybė (jei siųsite kelis laiškus, kiekvieno jų temos laukelyje turės būti nurodytas savivaldybės pavadinimas). Kartu su mokinių darbais prie to paties laiško pridedamas laisvos formos protokolas (jeigu nėra galimybės atsiųsti skenuoto dokumento su miesto / rajono vertintojų parašais, jis gali būti ir be parašų). Visų mokinių darbų laukiame Word formatu iki 2021 m. sausio 29 d. Juos siunčia savivaldybių švietimo padalinių atsakingi specialistai.

Prieš išsiunčiant darbus, juos reikėtų registruoti šioje formoje: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5Ew2cBPaAqU_I2AWJnI1U3UGcxBjftkE3aX0yovHVZn1vbQ/viewform

 

Taip pat pridedame formą dėl asmens duomenų naudojimo: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScybd_d8wJhzK1xkfzUUH_gISQA9N7uXJB-lzBLVENW6fWeVA/viewform

 

Ją pildo visi mokiniai, dalyvaujantys konkurse (miesto, rajono ir šalies etapai). Jeigu mokinys, užpildęs šią anketą, gavo informaciją, kad atsakymai priimti, vadinasi, sutikimo pildymas dėl asmens duomenų naudojimo pavyko. 


2020 metai

Sveikiname 52-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso šalies etapo laimėtojus. Šiemet į konkursą atkeliavo 194 mokinių darbai. Daugiausiai darbų tradiciškai sulaukė poezijos sekcija.

Nors Jaunųjų filologų konkursai keliaujantys, kasmet vyksta vis kitoje Lietuvos vietoje, šiemetinis konkursas buvo organizuojamas nuotoliniu būdu. Jaunųjų kūrėjų darbus vertino rašytojai, literatūros tyrėjai ir kalbininkai, vertėjai, tautosakininkai. Vertintojai su atrinktaisiais 108 mokiniais pagal galimybes bendravo elektroniniu paštu, telefonu, internetinėmis pokalbių programomis.

Literatūros kritikos sekcijos vertintojos maloniai kviečia paskaityti du pavyzdinius šios sekcijos darbus:
Rūtos Baužytės „Pasakotojo statuso kaitos prasmė Lauros Sintijos Černiauskaitės romano „Šulinys” pirmame skyriuje“,
Viktorijos Smolskaitės „Moters įvaizdis Jurgio Savickio novelių rinkiniuose „Šventadienio sonetai“ ir „Ties aukštu sostu““.

Taip pat dalijamės už geriausią poeziją apdovanotos Jorės Gritėnaitės eilėraščiais.

Diplomai mokiniams bus išsiųsti birželio mėnesį. 

Protokolas

***
Šiemet konkursas vyks nuotoliniu būdu. Vertintojai jau perskaitė, išanalizavo visus darbus, tačiau kai kurie iš jų norės susisiekti, padiskutuoti. O ir Jums tikriausiai svarbu išgirsti nuomonę apie savo darbą. Maloniai kviečiame iki balandžio 2 d. registruotis čia:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeCyRoiJM9YwTFT-bcyLEwj5iOZJp50BrEQaEJuUL7Fro93cw/viewform  

Laimėtojus skelbsime 2020 m. balandžio 20-24 d. šioje svetainėje.
Diplomai į mokyklas bus išsiuntinėti 2020 m. birželio 1-12 d. 

Sąlygos