Lt | En
  
     
   
Neakivaizdinė jaunųjų geografų mokykla skirta 9–11 klasių mokiniams.

Moksliškai pažvelgsite į geografinius objektus, keliausite, tyrinėsite, bendrausite su universitetų dėstytojais, mokslininkais, žymiais geografais, keliautojais, žygeiviais. Vasaros, rudens, žiemos ir pavasario stovyklų-ekspedicijų metu lankysitės unikaliu kraštovaizdžiu, geografiniais objektais ir įdomiais reiškiniais garsiuose Lietuvos kampeliuose, atliksite tiriamuosius darbus, įgysite mokslinio darbo įgūdžių.
Mokykla yra trimetė.

Mokyklos vadovas Audrius Čečys (Lietuvos geografų draugija),
el. paštas audrius.cecys@gmail.com 
Mokyklos koordinatorė Loreta Kisnieriūtė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Pilietinio ugdymo skyriaus metodininkė,
tel. 8 677 68552 , el. paštas loreta.kisnieriute@lmnsc.lt

LIETUVOS GEOGRAFŲ DRAUGIJA (mokyklos tinklaraštis)

2018 metai

Jaunieji geografai stovyklavo Žagarėje

Kviečiami šiais mokslo metais (2017 / 2018) bebaigiantys 8 klasę mokiniai, kurie domisi geografija, nori pagilinti turimas žinias, moksliniu-praktiniu požiūriu pažvelgti į geografinius objektus, keliauti, tyrinėti, linksmai ir išradingai leisti laisvalaikį bei pažinti unikaliausias Lietuvos vietas. Jaunųjų geografų mokykla – tai žingsnis į platesnį savo krašto ir pasaulio pažinimą. 

Registracijos anketa 
Registracija vyksta iki 2018 m. gegužės 15 dienos.
Po registracijos atsiųsime informaciją jūsų nurodytais kontaktais.

Lietuvos geografų draugija (LGD) kartu su  Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru (LMNŠC) ir Vilniaus universiteto Geomokslų institutu kviečia kūrybingus, smalsius, norinčius keliauti, pažinti, tyrinėti, atrasti Lietuvos unikaliausias vietas mokinius į Jaunųjų geografų mokyklą (JGM). 
JGM yra neformalaus ugdymo mokykla įkurta 1986 m. šviesios atminties geografo, keliautojo dr. Rimanto Krupicko sėkmingai gyvuoja jau 32 metus. JGM patirties semsitės trejus metus – vasaros, rudens ir pavasario stovyklose-ekspedicijose, kurios vyksta mokinių atostogų metu.
JGM mokiniams užsiėmimus veda įvairių geografijos sričių mokslininkai ir specialistai, Vilniaus universiteto dėstytojai, žymūs keliautojai, geografijos mokytojai, studentai, studijuojantys geografiją. JGM vadovai patyrę keliautojai, baigę geografijos ir panašių mokslo sričių studijas, dauguma JGM alumnai, todėl dirba savanorystės pagrindais.

Pajūryje vyko Neakivaizdinės jaunųjų geografų mokyklos pavasario sesija >>>Pavasario sesija vyko balandžio 4–6 d. Klaipėdos ir Pajūrio regioniniame parke.