Lt | En
  
     
   
Neakivaizdinė jaunųjų geografų mokykla skirta 9–11 klasių mokiniams.

Moksliškai pažvelgsite į geografinius objektus, keliausite, tyrinėsite, bendrausite su universitetų dėstytojais, mokslininkais, žymiais geografais, keliautojais, žygeiviais. Vasaros, rudens, žiemos ir pavasario stovyklų-ekspedicijų metu lankysitės unikaliu kraštovaizdžiu, geografiniais objektais ir įdomiais reiškiniais garsiuose Lietuvos kampeliuose, atliksite tiriamuosius darbus, įgysite mokslinio darbo įgūdžių.
Mokykla yra trimetė.

Mokyklos vadovas Audrius Čečys (Lietuvos geografų draugija),
el. paštas audrius.cecys@gmail.com 
Mokyklos koordinatorė Loreta Kisnieriūtė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Pilietinio ugdymo skyriaus metodininkė,
tel. 8 677 68552 , el. paštas loreta.kisnieriute@lmnsc.lt

LIETUVOS GEOGRAFŲ DRAUGIJA (mokyklos tinklaraštis)

2019 metai

Birželio 24–30 d. Vištyčio regioniniame parke vyko Neakivaizdinės jaunųjų geografų mokyklos vasaros stovykla-ekspedicija.

Kviečiame pirmos gimnazijos klasės smalsius, kūrybingus mokinius, mėgstančius ir besidominčius geografija, norinčius pagilinti turimas žinias, atlikti įvairių geografinių objektų mokslinius tyrimus, taip pat keliauti, bendrauti su bendraminčiais, linksmai ir išradingai leisti laisvalaikį bei pažinti unikaliausias Lietuvos ir pasaulio vietas.
Iki 2019 m. sausio 25 dienos, užpildykite registracijos anketą, kurioje be savo kontaktinių duomenų, įkelkite trumpą (apie 200 žodžių) motyvacinį laišką. Be to, jums reiks paprašyti savo geografijos mokytojo trumpos rekomendacijos, kurią mokytojai siunčia e-paštu jgm.ltu@gmail.com.
Naujai įstoję, kartu su kitais bus kviečiami į JGM žiemos sesiją, kuri vyks Vilniaus universitete jau per šios žiemos mokinių atostogas vasario mėnesį.

Registracijos anketa


Lietuvos geografų draugija (LGD) kartu su  Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru (LMNŠC) ir Vilniaus universiteto Geomokslų institutu kviečia kūrybingus, smalsius, norinčius keliauti, pažinti, tyrinėti, atrasti Lietuvos unikaliausias vietas mokinius į Jaunųjų geografų mokyklą (JGM). 
JGM yra neformalaus ugdymo mokykla įkurta 1986 m. šviesios atminties geografo, keliautojo dr. Rimanto Krupicko sėkmingai gyvuoja jau 32 metus. JGM patirties semsitės trejus metus – vasaros, rudens ir pavasario stovyklose-ekspedicijose, kurios vyksta mokinių atostogų metu.
JGM mokiniams užsiėmimus veda įvairių geografijos sričių mokslininkai ir specialistai, Vilniaus universiteto dėstytojai, žymūs keliautojai, geografijos mokytojai, studentai, studijuojantys geografiją. JGM vadovai patyrę keliautojai, baigę geografijos ir panašių mokslo sričių studijas, dauguma JGM alumnai, todėl dirba savanorystės pagrindais.