Lt | En
  
     
   

2019 metai

Mokyklos koordinatorė 
Alma Mirienienė
Tel. 
(8 5) 2154585
El. p. 
alma.miriniene@lmnsc.lt
__________________________________________________-


Registracijos anketa 

Programa

Apie mokyklą

Mokykla skirta bendrojo ugdymo mokyklų 9–12 klasių mokiniams, besidomintiems istorija, siekiantiems žinių, kūrybingiems ir norintiems tobulėti.

Mokykla organizuojama bendradarbiaujant su Vilniaus universiteto Istorijos fakultetu.

Mokiniai bus supažindinti su archeologijos, Lietuvos ir Visuotinės bei kultūros istorijos esminiais faktais. Įgis teorinių žinių, kurios yra būtinos besidomintiems istorija, ketinantiems pasirinkti istorijos egzaminą, taip pat padės ugdyti reikalingus gebėjimus bei įgūdžius.

Mokiniai klausysis paskaitų, susipažins bei tiesiogiai pabendraus su Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto dėstytojais. Bus mokomi išsiugdyti kritinį mąstymą, gebėjimą skirti faktus ir nuomones apie juos, analizuoti istorinius faktus, argumentuotai dėstyti savo nuomonę.

Mokymo programa sukurta aktualiausiomis jauniesiems istorikams temomis. Į programą įtrauktos tiek teorinės paskaitos, tiek edukaciniai užsiėmimai, ekskursijos.

Mokykla yra vienmetė. Mokslas susideda iš 3 sesijų ir individualaus darbo per metus.

Mokyklos baigimo pažymėjimą gauna dalyvavę bent dviejose sesijose ir sėkmingai atlikusieji programoje numatytas užduotis. Stojantieji į Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto studijų programų valstybės nefinansuojamą vietą, pateikę šį pažymėjimą, gauna
1 papildomą balą.

Mokslas mokamas. Į kainą įskaičiuota: edukacinė programa, ekskursijos. Vienos sesijos kaina – 15 € (už mokslą reikia sumokėti iki sesijos pradžios, mokėti už kiekvieną sesiją atskirai).

Rekvizitai:

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras 

Adresas: Žirmūnų g.1B, Vilnius 
Įmonės kodas 302848387 
PVM mokėtojo kodas LT100007095119 
Sąskaitos nr. LT76 7044 0600 0102 9937   

Nakvynė jaunimo nakvynės namuose „Filaretai“ (Filaretų g. 17, Vilnius) – 7 € 

Asmens priėmimas mokytis įforminamas mokymo sutartimi. Su jaunesniais nei 18 metų asmenimis sutartis sudaroma esant jų tėvų (rūpintojų) sutikimui.