Lt | En
  
     
   
Domiesi paukščiais – rinkis Neakivaizdinę jaunųjų ornitologų mokyklą!

Domiesi gamta ir paukščiais? Patinka žygiai ir stovyklos? Nori pabūti gamtoje ir susipažinti su bendraminčiais iš visos šalies? O gal svajoji ne tik susipažinti, bet ir padiskutuoti  apie paukščių apsaugą su žymiausiais Lietuvos mokslininkais ir gamtininkais?  Jei taip, tai prisijunk prie mūsų šaunios komandos!

Mokyklos tikslas – ugdyti gebėjimą pažinti paukščius, plėtoti bendrąją, gamtamokslinę ir biologinę kompetencijas.

Neakivaizdinė jaunųjų ornitologų mokykla – vienmetė. Per vienus mokslo metus vyks 10 įdomių užsiėmimų: 4 sesijos, 2 konferencijos, praktinis žygis-ekspedicija, žuvininkystės tvenkinius ir paukščių stebėtojų rojų – Nemuno deltą ir Ventės rago paukščių žiedavimo stotį. 

Užsiėmimų metu stebėsi, pažinsi ir tyrinėsi paukščius, susitiksi su profesionaliais ornitologais, gamtininkais, mokslininkais bei fotografais. Į vasaros stovyklą, paskaitas, ekspediciją ar ekskursijas susibursiantis jaunimas šioje mokykloje ras bendraminčių, kartu rinks, dalinsis bei apibendrins įvairią ornitologinę informaciją.

Mokslas mokykloje – 120 €. 
 
Neakivaizdinė jaunųjų ornitologų mokykla turi gilias veiklos tradicijas ir jau gali pasigirti padėjusi išugdyti ne vieną Lietuvos vardą garsinantį gamtininką, mokslininką bei dėstytoją.

Programa

Registracijos anketa 

Mokyklos vadovas Gediminas Petkus, 
tel. 8 5 2671912, 
el. paštas gediminas.petkus@lmnsc.lt

Susijusi informacija:

Tarptautinis projektas „Paskui paukščius“

Žemaitijos nacionaliniame parke vyko jaunųjų ornitologų konferencija