Į pagrindinį turinį 
Lt / En
  
 
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Žirmūnų g. 1B, LT-09101 Vilnius

Tel.: (8-5) 276 6578
Vardas, pavardė, pareigos Telefonas El. paštas Kab. Nr. / vieta
Administracija
Valdas Jankauskas
direktorius
(8 5) 276 6578 valdas.jankauskas@lmnsc.lt 405
Dr. Aušra Birgelytė-Žukienė
direktoriaus pavaduotoja
(8 5) 276 6725 ausra.birgelyte-zukiene@lmnsc.lt 402
Gitana Viganauskienė
direktoriaus pavaduotoja
(8 5) 276 7800, +370 601 55614 gitana.viganauskiene@lmnsc.lt 403
 
 
Administracijos sekretorė
Ona Ravaitienė
administracijos sekretorė
(8 5) 276 6578 info@lmnsc.lt 404
 
Informavimo, bendradarbiavimo ir veiklos analizės skyrius
Janas Karolis
skyriaus vedėjas
(8 5) 277 3614, +370 686 27309 jonas.karolis@lmnsc.lt 901
Adomas Letulis
metodininkas
(8 5) 277 3614 adomas.letulis@lmnsc.lt 901
Mindaugas Žemaitis
metodininkas
(8 5) 277 3614 mindaugas.zemaitis@lmnsc.lt 701
Saulė Markevičiūtė
metodininkė
(8 5) 277 3614 saule.markeviciute@lmnsc.lt 901
Teklė Songulija-Tkačenko
metodininkė
(8 5) 261 0082 tekle.songulija@lmnsc.lt 902
 
Personalo, teisės ir viešųjų pirkimų skyrius
Lina Graževičienė
skyriaus vedėja
+370 652 31029 lina.grazeviciene@lmnsc.lt 407
Jovita Sagaitienė
duomenų ir dokumentų valdymo specialistė
+370 601 84675 jovita.sagaitiene@lmnsc.lt 407
Renata Šimonytė
teisininkė
(8 5) 276 6797 renata.simonyte@lmnsc.lt 107
Skaistė Remeikė
viešųjų pirkimų specialistė
(8 5) 276 0800 skaiste.remeike@lmnsc.lt 407
Viktorija Soldatenko
viešųjų pirkimų specialistė
+370 685 43512, (8 5) 276 0800 viktorija.soldatenko@lmnsc.lt 407
Vitalija Povilaitienė
vyr. personalo specialistė
(8 5) 2766 797 vitalija.povilaitiene@lmnsc.lt 107
 
Finansinės apskaitos skyrius
Edita Gilytė
skyriaus vedėja
(8 5) 276 6791 edita.gilyte@lmnsc.lt 504
Jolanta Bazarienė
vedėjos pavaduotoja
(8 5) 276 6791 jolanta.bazariene@lmnsc.lt 504
Hendrik Jelenskij
specialistas
(8 5) 276 6791 hendrik.jelenskij@lmnsc.lt 504
Bronė Čiočienė
specialistė
(8 5) 276 6791 brone.ciociene@lmnsc.lt 504
Erika Karpavičienė
specialistė
(8 5) 276 6791 erika.karpaviciene@lmnsc.lt 504
Julija Medvedeva
specialistė
(8 5) 276 6791 julija.medvedeva@lmnsc.lt 504
Veronika Nosevičienė
specialistė
(8 5) 276 6791 veronika.noseviciene@lmnsc.lt 504
 
Broniaus Oškinio vaikų aviacijos akademija       |acebook
Kristina Virgayle
Skyriaus vedėja
8 347 55886, +370 670 31327 kristina.virgayle@lmnsc.lt Birutės g. 2, Kėdainiai
Rolandas Abloževičius
vedėjos pavaduotojas
+370 347 55886, +370 675 29 333 rolandas.ablozevicius@lmnsc.lt Birutės g. 2, Kėdainiai
Kristina Sereikienė
Metodininkė
+370 676 11391 kristina.sereikiene@lmnsc.lt Birutės g. 2, Kėdainiai
 
Nacionalinės programos „The Duke of Edinburgh’s International Award Lietuva“ skyrius     |https://www.dofe.lt/
Viktorija Kalaimaitė
skyriaus vedėja
+370 674 78881 viktorija.kalaimaite@lmnsc.lt 1001
Viktorija Samukėnė
neformalaus ugdymo organizatorė
+370 606 80469 viktorija.samukene@lmnsc.lt 1001
Agnė Cicėnienė
neformaliojo ugdymo organizatorė
+370 606 80456 agne.ciceniene@lmnsc.lt 1001
Rasa Braškutė-Saulė
Neformaliojo ugdymo organizatorė
rasa.braskute-saule@lmnsc.lt 1001
Dainius Babilas
neformaliojo ugdymo organizatorius
+370 606 80539 dainius.babilas@lmnsc.lt 1001
Vilma Šikšnienė
NVŠ mokytoja
+37061800371 vilma.siksniene@gmail.com 1001
 
Gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyrius
Dr. Gediminas Beresnevičius
skyriaus vedėjas
(8 5) 270 5904 gediminas.beresnevicius@lmnsc.lt 704
Aistė Brusokaitė
metodininkė
(8 5) 277 6301, +370 679 82 742 aiste.brusokaite@lmnsc.lt 704
Dina Voronina
metodininkė
(8 5) 277 6301, +370 679 83 542 dina.voronina@lmnsc.lt
Jurgita Stulginskienė
metodininkė
(8 5) 277 6301, +370 671 98 983 jurgita@olimpiados.lt 704
Miglė Čiurinskaitė
Metodininkė
(8 5) 277 6301, +370 679 81 328 migle.c@olimpiados.lt 704
Vilma Maniušienė
metodininkė
(8 5) 277 6301, +370 671 96 212 vilma.maniusiene@lmnsc.lt
 
Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyrius       |acebook
Almantas Kulbis
skyriaus vedėjas
(8 5) 267 1912, +370 618 15336 almantas.kulbis@lmnsc.lt 103
Gediminas Petkus
metodininkas
(8 5) 267 1912 gediminas.petkus@lmnsc.lt 103
Tomas Pocius
metodininkas
(8 5) 267 1912 tomas.pocius@lmnsc.lt 103
Grėtė Vaičaitytė
metodininkė
(8 5) 267 1912 grete.vaicaityte@lmnsc.lt 103
Ingrida Kučiauskienė
Metodininkė
(8 5) 267 1912 ingrida.kuciauskiene@lmnsc.lt 103
Radvilė Markevičiūtė
metodininkė
(8 5) 267 1912 radvile.markeviciute@lmnsc.lt 103
 
Jaunojo tyrėjo laboratorija
Dr. Ieva Šablevičiūtė-Visockienė
Jaunojo tyrėjo laboratorijos vedėja
(8 5) 230 0493; 8 679 75797 ieva.sableviciute-visockiene@lmnsc.lt 101,108, 109
Aidas Sadauskas
metodininkas
aidas.sadauskas@lmnsc.lt 101, 108,109
Dr. Teofilius Kilmonis
metodininkas
teofilius.kilmonis@lmnsc.lt 101, 108,109
 
Kvalifikacijos tobulinimo skyrius
Vilija Norkūnienė
skyriaus vedėja
(8 5) 276 2446 vilija.norkuniene@lmnsc.lt 301
Indrė Rudzinskienė
metodininkė
(8 5) 276 6551 indre.rudzinskiene@lmnsc.lt 104
Rasa Sagaitienė
metodininkė
(8 5) 276 6551 rasa.sagaitiene@lmnsc.lt 104
Rasa Krakauskienė
Metodininkė
(8 5) 276 2446 rasa.krakauskiene@lmnsc.lt 301
Rūta Orlauskienė
metodininkė
(8 5) 276 6551 ruta.orlauskiene@lmnsc.lt 104
 
Meninio ir kultūrinio ugdymo skyrius
Algimantas Urbelionis
skyriaus vedėjas
(8 5) 276 6748 algimantas.urbelionis@lmnsc.lt 604
Audronė Urbelionienė
metodininkė
(8 5) 276 6748 audrone.urbelioniene@lmnsc.lt 601
Gabrielė Morta Vilkė
metodininkė
(8 5) 276 6868 gabriele.vilke@lmnsc.lt 502
Vilija Penkauskaitė
metodininkė
(8 5) 246 4840 vilija.penkauskaite@lmnsc.lt 601
 
Neformaliojo vaikų švietimo kokybės ir stebėsenos skyrius
Raimantas Vaitkus
skyriaus vedėjas
(8 5) 231 6133 raimantas.vaitkus@lmnsc.lt 702
Ina Griazina
metodininkė
(8 5) 231 6133 ina.griazina@lmnsc.lt 702
Loreta Rekašiutė
Metodininkė
(8 5) 231 6133 loreta.rekasiute@lmnsc.lt 702
 
Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų skyrius       |acebook      |acebook    |https://stovyklos.lmnsc.lt/
Andrius Zajančkauskas
skyriaus vedėjas
+370 614 44625, (8 5) 261 0082 andrius.zajanckauskas@lmnsc.lt 902
Aušra Mikulienė
skyriaus vedėjo pavaduotoja
+370 679 75790, (8 5) 261 0082 ausra.mikuliene@lmnsc.lt 902
Darius Budrys
metodininkas
+370 607 91974 darius.budrys@lmnsc.lt 203
Gitana Vaskelienė
metodininkė
+370 600 47190, (8 5) 261 0082 gitana.vaskeliene@lmnsc.lt 902
Sondra Jonceva
NVŠ mokytoja
+370 650 58563 sondra.jonceva@lmnsc.lt 206 (Džiaugsmo g. 44), 905 (Žirmūnų g. 1B)
Artūras Gudas
NVŠ mokytojas
+370 699 14024 arturas@svetur.lt 804
Lukas Grebliauskas
NVŠ mokytojas
lgrebliauskas@gmail.com Garažas nr. 5
Matas Girdzijauskas
NVŠ mokytojas
matas.girdzijauskas@lmnsc.lt 503
Vladislav Plechanov
NVŠ mokytojas
+370 683 42642 vladaspl@gmail.com 204
Dalia Paulauskienė
stovyklos "Pasaka" administratorė
+370 647 06322 dalia.paulauskiene@lmnsc.lt Vydūno g. 2, Kukuliškių km. Klaipėdos r.
Laima Baužienė
stovyklos "Raganė" administratorė
+370 647 31996 laima.bauziene@lmnsc.lt Monciškės g. 28A, Monciškės, Palanga
 
Pilietinio, turizmo ir etnokultūrinio ugdymo skyrius       |acebook
Aurelija Augūnienė
skyriaus vedėja
(8 5) 215 4585 aurelija.auguniene@lmnsc.lt 904
Jovita Petrauskaitė
vedėjos pavaduotoja
(8 5) 215 4319, +370 614 67639 jovita.petrauskaite@lmnsc.lt 904
Arvydas Ščiukaitis
metodininkas
(8 5) 215 4319 arvydas.sciukaitis@lmnsc.lt 904
Marius Juškevičius
metodininkas
(8 5) 215 4319 marius.juskevicius@lmnsc.lt 904
Alma Mirinienė
metodininkė
(8 5) 215 4319 alma.miriniene@lmnsc.lt 904
Loreta Kisnieriūtė
metodininkė
8 677 68552 loreta.kisnieriute@lmnsc.lt 904
Reda Zinkevičiūtė
metodininkė
+370 619 33755 reda.zinkeviciute@lmnsc.lt 904
 
Specialistas dėl antikorupcinių veiklų
Lina Cicėnaitė
Specialistė
+370 676 93743 lina.cicenaite@lmnsc.lt
 
Sportinio ugdymo skyrius     |https://kksus.lmnsc.lt/      |acebook
Gintaras Prunskus
skyriaus vedėjas
(8 5) 212 7459 gintaras.prunskus@lmnsc.lt 703
Česlovas Garbaliauskas
metodininkas
+370 687 35825 ceslovas.garbaliauskas@lmnsc.lt Sporto g. 6-313 (LSU II rūmai) Kaunas
Ričardas Ališauskas
metodininkas
(8 5) 215 4329 ricardas.alisauskas@lmnsc.lt 703
Tomas Stankevičius
metodininkas
(8 5) 215 4329 tomas.stankevicius@lmnsc.lt 703
Vytautas Glovackas
metodininkas
(8 5) 215 4329 vytautas.glovackas@lmnsc.lt 703
Eglė Žibinskaitė
metodininkė
+370 610 43776 egle.zibinskaite@lmnsc.lt Sporto g. 6-313 (LSU II rūmai) Kaunas
Indrė Čelkienė
metodininkė
+370 698 47099 indre.celkiene@lmnsc.lt Sporto g. 6-313 (LSU II rūmai) Kaunas
Inesa Vilkauskienė
metodininkė
(8 5) 215 4576 inesa.puidokiene@lmnsc.lt 703
Jekaterina Levickė
metodininkė
(8 5) 215 4329 jekaterina.levicke@lmnsc.lt 703
Jūratė Kievinienė
metodininkė
(8 5) 215 4329 jurate.kieviniene@lmnsc.lt 703
Gintarė Kazlauskienė
metodinnkė
(8 5) 215 4329 gintare.kazlauskiene@lmnsc.lt 703
 
Sveikatos ir saugos ugdymo skyrius     |https://www.ssus.lt/
Rimantas Bukšnaitis
skyriaus vedėjas
(8 5) 276 6775 rimantas.buksnaitis@lmnsc.lt 303
Rytis Rimgaila
metodininkas
(8 5) 276 6775 rytis.rimgaila@lmnsc.lt 303
Vilius Dinstmanas
metodininkas
(8 5) 276 6775 vilius.dinstmanas@lmnsc.lt 303
Irena Pečiulienė
metodininkė
(8 5) 276 6775 irena.peciuliene@lmnsc.lt 303
Irena Kniševskienė
metodininkė
(8 5) 276 6775 irena.knisevskiene@lmnsc.lt 303
 
Techninės kūrybos ir inžinerinio ugdymo skyrius
Vaclav Četyrkovski
metodininkas
(8 6) 276 2318 vaclav.cetyrkovski@lmnsc.lt 304
Valentinas Pumputis
skyriaus vedėjas
(8 5) 276 2318 valentinas.pumputis@lmnsc.lt 202
Almant Kukalevskij
metodininkas
(8 5) 276 2318 almant.kukalevskij@steamlt.lt 202
Aurelija Visockienė
metodininkė
(8 5) 276 4543 aurelija.visockiene@lmnsc.lt 501
Gražina Nemirienė
metodininkė
(8 5) 276 2318 grazina.nemiriene@lmnsc.lt 302
Irena Stankevičienė
metodininkė
(8 5) 276 4543 irena.stankeviciene@lmnsc.lt 501
Teresa Zajančkovskaja
metodininkė
(8 5) 276 4543 teresa.zajanckovskaja@lmnsc.lt 503
 
Ugdymo karjerai skyrius     |http://www.mukis.lt/
Danutė Talačkaitė
skyriaus vedėja
(8 5) 277 2394 danute.talackaite@lmnsc.lt 801
Evelina Kriauzaitė
metodininkė
(8 5) 277 2394 evelina.kriauzaite@lmnsc.lt 801
Gėliūnė Adomaitytė
metodininkė
(8 5) 277 2394 geliune.adomaityte@lmnsc.lt 802
Ineta Antanavičienė
metodininkė
ineta.antanaviciene@lmnsc.lt
Vitalija Paurienė
metodininkė
(8 5) 277 2394 vitalija.pauriene@lmnsc.lt 803
 
Bendrųjų reikalų ir techninio aptarnavimo skyrius
Feliksas Laurynas
skyriaus vedėjas
(8 5) 262 0796, +370 615 82191 feliksas.laurynas@lmnsc.lt 111
Toma Stažienė
Archyvarė
(8 5) 262 0796 toma.staziene@lmnsc.lt
Guoda Jakubavičienė
GPAIS informacinės sistemos specialistė
+370 674 03467 guoda.jakubaviciene@lmnsc.lt Birutės g. 2, Kėdainiai
Vladislavas Achranovičius
inžinierius
(8 5) 262 0796 vladas.achranovicius@lmnsc.lt
Aleksej Smirnov
IT specialistas
(8 5) 276 6551 aleksej.smirnov@lmnsc.lt 903
 
Biologinės įvairovės priežiūros ūkio skyrius
Egidijus Jasinskis
skyriaus vedėjas
(8 5) 238 2600 egidijus.jasinskis@lmnsc.lt 111 (Džiaugsmo g. 44)