Lt | En
  
 

2020–2021 metai

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas

Atsakinga metodininkė – Jurgita Stulginskienė
Gabių ir talentingų vaikų ugdymo skyriaus metodininkė
tel.: (8 5) 277 6301, 8 604 12218
el. p. jurgita@olimpiados.lt

 

Skelbiami Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso laimėtojai.

Protokolas

Laimėtojų pasirodymų vaizdo įrašai

Anykščių kultūros centro Troškūnų skaitovų grupė 
Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos skaitovų grupė 
Vilkaviškio ,,Aušros" gimnazijos skaitovų grupė
Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos skaitovų grupė
Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos skaitovų grupė
Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija
Darius Jakaitis
Amelija Anastazija Benderavičiūtė
Dominykas Adomaitis
Kipras Kunigėlis
Domantas Mažrimas
Augustas Rimavičius
Nerija Baltutytė
Auksė Marauskaitė
Arvilė Paliokaitė
Deimantė Stasiūnaitė
Jurgita Pauliukėnaitė
Dominykas Lukošiūnas
Žygimantas Vainauskas
Austėja Gindulytė
Domantas Vaitkus

Diplomai mokinius pasieks gegužės mėnesį. 

Balandžio 23 d.  vyko seminaras „Meninio skaitymo kompozicijų kūrimo ypatumai“. 
Patirtimi dalijosi patyrę kompozicijų kūrėjai, mokytojai ekspertai Gintaras Augustinavičius, Rasa Rusteikienė, Jolanta Pupkienė.

Pranešimai:

Bendros žinios apie literatūrines, poetines kompozicijas

Tema, idėja, pagrindiniai aspektai

Kūrybinis džiaugsmas – meninės kompozicijos Atnaujintos konkurso sąlygos

Sveikiname Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regiono ir miesto etapų laimėtojus!
Skelbiami Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regiono ir miesto (Vilniaus, Kauno Klaipėdos) etapų laimėtojai. Visi 1-ųjų ir 2-ųjų vietų laimėtojai patenka į šalies etapą. Jų pasirodymų vaizdo įrašai jau perduoti šalies etapo vertinimo komisijai. Konkurso uždarymas ir laimėtojų paskelbimas organizuojamas balandžio 23 d. Išsami uždarymo programa bus paskelbta mūsų tinklalapyje balandžio 20–21 d. Kviečiame sekti informaciją.

Regiono etapo laimėtojai bus apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro diplomais, Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos 1–3 vietų laimėtojus apdovanos olimpiadas ir konkursus organizuojantys savivaldybių švietimo padaliniai. Diplomų sulauksite gegužės–birželio mėn.

Vertinimo komisijos pirmininkė  Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Teatro katedros scenos kalbos pedagogė, menotyros daktarė Danutė Vaigauskaitė, el.paštas danute.vaigauskaite@gmail.com.

Laimėtojų sąrašas

Pastaba* atkreipkite dėmesį, kad laimėtojų lentelės apačioje yra kiekvienam regionui ir miestui skirtas skyrius, viską galite valdyti rodyklių pagalba.  

2021 m. rengiamas konkursas nėra susijęs su 2020 m. pradėtu organizuoti konkursu. Mokyklų, savivaldybės ir regionų etapuose mokiniai dalyvauja iš naujo. 

Informacija Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos skaitovams:
Informuojame, kad Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų etapas organizuojamas nuotoliniu būdu. Registracija į konkursą vyksta iki 2021 m. vasario 15 d. Kiekviena dalyvis konkurse dalyvauja tokiu būdu: nufilmuotas mokinio pasirodymas įkeliamas YouTube platformoje ir atsiunčiama nuoroda (daugiau informacijos registracijos formoje). Maloniai prašome su savo miesto mokyklų mokiniais pasidalinti šia registracijos nuoroda: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvC0JxmT-2K2VfkgJIx7eS9RdMnZdEomJe52eTto2UdQ8Exg/viewform

  Iš kiekvienos miesto mokyklos į konkursą  registruojami 2 geriausi skaitovai (vienas 5–8 klasių, kitas 912 (I–IV) klasių) ir 2 poetinės kompozicijos (5–8 klasių ir 9–12 (I–IV) klasių). Jeigu kyla vertinimo ginčų, iš kiekvienos amžiaus grupės gali būti registruojami ir keli skaitovai, tačiau registracijos anketos pastabų skiltyje prašome nurodyti priežastis.
Kiekvienas konkurso dalyvis taip pat pildo sutikimą dėl asmens duomenų naudojimo: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4q8Jtc6cFL-jnxc7gXmUooy9MRXFFMgXfHCPVywAbu3Bs6A/viewform

Informacija regioninio etapo skaitovams:
Informuojame, kad Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioniniai etapai 2021 m. bus organizuojami nuotoliniu būdu. Dalyvaujama taip:
1 regionas: Radviliškio, Joniškio, Šiaulių, Pakruojo, Biržų, Kupiškio, Panevėžio, Kelmės, Akmenės, Pasvalio rajonai ir Panevėžio miestas.
2 regionas: Ukmergės, Širvintų, Molėtų, Anykščių, Utenos, Zarasų, Kėdainių, Ignalinos, Švenčionių, Rokiškio rajonai ir Visagino miestas.
3 regionas: Plungės, Šilutės, Šilalės, Rietavo, Pagėgių, Kretingos, Skuodo, Mažeikių, Telšių, Klaipėdos rajonai ir Šiaulių, Neringos, Palangos miestai.
4 regionas: Prienų, Vilniaus, Šalčininkų, Trakų, Varėnos, Elektrėnų, Kaišiadorių, Alytaus, Prienų rajonai ir Alytaus, Druskininkų, Birštono miestai.
5 regionas: Vilkaviškio, Jonavos, Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Šakių, Lazdijų, Kauno, Jurbarko, Raseinių, Tauragės rajonai ir Marijampolės miestas.

Kiekviena savivaldybė regione dalyvauja tokiu būdu: nufilmuotas mokinio pasirodymas įkeliamas YouTube platformoje ir atsiunčiama nuoroda. YouTube nuorodų laukiame iki 2021 m. vasario 15 d.
Registracija vyksta čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvC0JxmT-2K2VfkgJIx7eS9RdMnZdEomJe52eTto2UdQ8Exg/viewform

Kiekvienas dalyvis taip pat pildo sutikimą dėl asmens duomenų naudojimo: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4q8Jtc6cFL-jnxc7gXmUooy9MRXFFMgXfHCPVywAbu3Bs6A/viewform

Maloniai kviečiame vadovautis Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso sąlygomis, kurios paskelbtos aukščiau. 

Mokomasis filmas ir aprašymas kaip įkelti vaizdo įrašus į „YouTube Studio“:

Vaizdo įrašas (su lietuviškais subtitrais)

Aprašymas (lietuvių kalba)