Lt | En
  
 

2021 metai

Nacionalinis mokinių žaidimų kūrimo konkursas

Konkurso koordinatorė – LMNŠC Pilietinio ugdymo skyriaus metodininkė Loreta Kisnieriūtė tel. (8 5) 248 6282,  mob. 8 677 68552, el. paštas loreta.kisnieriute@lmnsc.lt.


Domiesi Lietuvos nepriklausomybės kovų, savo krašto, Lietuvos valstybės gynybos ir kariuomenės istorija, šalies istoriniais įvykiais ir objektais – kviečiame suburti komandą ir kurti šios tematikos kompiuterinius, stalo ar lauko žaidimus.

Kartu su žaidimu pateikite jo instrukciją, nuotraukų ar filmuotą medžiagą, pristatančią, kaip žaidimas žaidžiamas – žaidimų ir jų pristatymų registracijos anketoje lauksime iki 2021 m. lapkričio 8 d.

Vertinimo komisija atrinks įdomiausius bei originaliausius žaidimus, kuriuos sukūrusios komandos bus apdovanotos prizais.

Žaidimų kūrimo konkursą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie Krašto apsaugos ministerijos ir „Žaislų muziejumi“.

Konkurso sąlygos2020 metai

Domiesi Lietuvos istorija ir tau netrūksta kūrybiškumo? Suburk komandą iš draugų, bendraklasių ar šeimos narių ir dalyvauk žaidimų kūrimo konkurse! Konkursui galima siųsti įvairaus tipo – kompiuterinius, stalo, skirtus žaisti patalpoje ar lauke – žaidimus. 

Lauksime žaidimų, kurie atspindėtų Lietuvos istorinius įvykius, svarbias datas ar objektus, supažindintų su Lietuvos kariuomene, Lietuvos šaulių, skautų ir kitomis krašto gynybos srityje veikiančiomis organizacijomis, apimtų įvairias kitas su pilietiškumu ir mūsų šalies istorija susijusias temas. 

Pildykite dalyvio anketą ir siųskite savo kurtus žaidimus iki 2020 m. lapkričio 16 d.!

Konkurso sąlygos 


 

2019 metai

 Nuostatai

Žaidimų kūrimo konkurso dalyvių anketa