Lt | En
  
 
Įvairios nanostruktūros ir netgi jų taikymas praktikoje žinomi jau seniai, tačiau pats terminas pirmą kartą pavartotas tik XX a. viduryje. Nanotechnologijos – tai tarpdisciplininė taikomojo mokslo ir technologijų šaka tirianti daleles ir daiktus, kurie yra tokie maži, kad nematomi ne tik plika akimi, bet ir pro geriausią optinį mikroskopą. Šis mokslas dabar taikomas labai plačiai, o mokslininkų, dirbančių šioje srityje, iššūkiai ir jų vykdomuose projektuose keliami tikslai labai dideli. Pavyzdžiui, šiandien atrodo neįtikėtina, kad kada nors gali būti sukurti savaime išsivalantys drabužiai, neišsitepantys, nesušlampantys indai, maži robotai, galintys pašalinti ir (arba) gydyti įvairių ligų pažeistas ląsteles, pristatyti vaistus tiesiogiai į reikalingą organizmo vietą, o nanotechnologai teigia, kad visa tai įmanoma, ir jų prognozės gana greitai pildosi. 
Mokiniams edukacinės programos metu įvairia forma: žaidimu, diskusija, vaizdine medžiaga ir praktine užduotimi bus pristatyti naujausi šios mokslo  srities pasiekimai.  

Būtina išankstinė registracija užpildant registracijos anketą. 
Daugiau informacijos apie kiekvieną edukacinę programą ir registracijos formą rasite čia: linkas

Atkreipkite dėmesį: 
  • edukacinėse programose laisvų vietų skaičius skiriasi.
  • siekiant, kad visi organizaciniai darbai įvyktų sklandžiai, pasilikite bent savaitę laiko iki pageidautinos edukacijos datos.
Daugiau informacijos: tel. 8 5 230 04 93 ir el. paštu JT@lmnsc.lt