Į pagrindinį turinį 
  
 

Bendradarbiaudami su asociacija „Marijampolės aeroklubas“ skelbiame vasariškiausią iššūkių konkursą, skirtą 9–15 metų vaikams, „Kiekvienas pilotas žino...“. Kiekvieną savaitę iki rugpjūčio 2 d. skelbsime naujas užduotis, kurias įgyvendins užsiregistravę konkurso dalyviai.

Remdamiesi mūsų Facebook paskyros lankytojų simpatijomis kas savaitę išrinksime 5 dalyvius, kurie laimės sertifikatą pažintinei pamokai bet kurioje Broniaus Oškinio vaikų aviacijos akademijos eskadrilėje. O vienas laimingasis, kuris per visą konkurso laikotarpį surinks daugiausiai patiktukų ar taps geriausiu daugumoje iššūkių – bus apdovanotas pagrindiniu asociacijos „Marijampolės aeroklubas“ įsteigtu prizu – kuponu skrydžiui lėktuvu AN-2 Sasnavos aerodrome. Registruokitės ir dalyvaukite!

Konkurso nuostatai

Pirmasis iššūkis! Kiekvienas pilotas žino, kad žmogui labai svarbu kuo daugiau judėti ir mankštintis. Iki liepos 5 d., kviečiame pasivaikščioti ir suskaičiuoti savo žingsnius. Parsisiųskite į telefoną žingsnių matavimo programėlę arba paimkite žingsniamatį ir keliaukite pasivaikščioti! Iki liepos 5 d. nueikite mažiausiai 30 000 žingsnių ir įkelkite žingsniamačio nuotrauką konkurso įrašo Facebook paskyroje komentaruose. Pirmos savaitės nugalėtojai bus skelbiami liepos 12 d. Sėkmės!

Antros savaitės iššūkis: kiekvienas pilotas žino, kad skrydžio saugumui labai svarbios oro sąlygos. Iki liepos 13 d. stebėk orus ir nufotografuok įspūdingiausią dangaus vaizdą, nuotrauką įkelk po šiuo įrašu, komentaruose. Nugalėtojus skelbsime liepos 20 d. 

Trečios savaitės iššūkis: kiekvienas pilotas žino, kad sveika mityba užtikrina gerą savijautą ir sveikatą. Trečioji užduotis – sukurti sveiko maisto receptą. Iki liepos 20 d. įkelk savo patiekalo nuotrauką į šio įrašo komentarus. Laimėtojai bus skelbiami liepos 27 d. 

Ketvirtos savaitės iššūkis: kiekvienas pilotas žino, kaip atrodytų jo svajonių lėktuvas, o tu ar žinai? Nupiešk savo svajonių lėktuvą ir įkelk piešinio nuotrauką į šio įrašo komentarus. Piešinių laukiame iki liepos 28 d. 

Paskutinis vasaros iššūkis: kiekvienas pilotas žino, kaip svarbu teisingai dėstyti savo mintis – sukurk aviacinės tematikos ketureilį ir įkelk jį į šio įrašo komentarus. Laimėtojus paskelbsime rugpjūčio 3 d. 

Daugiau informacijos tel. 867031327 arba el. paštu kristina.virgayle@lmnsc.lt.