Į pagrindinį turinį 
  
 
Velykos – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Kiaušinis nuo seniausiųjų laikų simbolizuoja gyvybės atsiradimą, o Velykų margučiams priskiriamos ypatingos, magiškos galios. 

Edukacinės programos dalyviai išgirs įtraukiančių istorijų apie šv. Velykas, šventės tradicijas, margučių spalvų ir raštų reikšmes, galės išbandyti mūsų senolių paliktą tradicinį kiaušinių marginimą natūraliu vašku ar skutinėjimo technika.

Programa skirta ir priešmokyklinukams, ir I–VIII klasių mokiniams. Turinys pritaikomas atsižvelgiant į mokinių gebėjimus, amžių.

Vaikai pasirinktinai pasigamina vieną iš Velykų stalo papuošimų – margučių dėklą, vašku margina arba skutinėja virtus kiaušinius ir tuščiavidurį lukštą. Edukacijos pabaigoje žaidžiami velykiniai žaidimai, ridenami margučiai.

Užsiėmimai gali vykti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre arba jūsų mokykloje, darželyje ar kitoje tinkamoje erdvėje.

Užsiėmimų organizavimo sąlygas bei informaciją apie kitas edukacines programas rasite čia: https://www.lmnsc.lt/kt_edukacines_programos/