Į pagrindinį turinį 
  
 
Lapkričio 14-ąją „Kultūrų ratas“ vėl apsisuko ir šįkart į edukacinio projekto baigiamąjį renginį pakvietė 18-os ugdymo įstaigų mokinius. Projekte, kurio tikslas ugdyti tautinę savimonę ir tautinę toleranciją, puoselėti ir skleisti daugiakultūrį Lietuvos paveldą, iš viso dalyvavo apie 250 mokinių iš įvairių ugdymo įstaigų ir miestų  nuo Radviliškio iki Vilniaus, Kauno ir Panevėžio.

Projekto metu mokiniai gilinosi į įvairių tautų tradicijas ir papročius: 
Radviliškio rajono Pociūnėlių pagrindinės mokyklos mokiniai kartu su vadove Roma Buivydiene pristatė latvių tautinius drabužius ir tradicinius pyragėlius,Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos mokiniai (vadovė Tamara Dubovienė) ant parketo sukosi pagal Rusijos tradicijas  pristatė  derliaus šventės papročius. Jų pasirodymą tęsė Visagino kultūros centro Šokių kolektyvas Rodničiok (vadovė Galina Chutorskich), kurio šokėjai susirinkusiems renginio svečiams pristatė penkis šokius. Renginio dalyvių pasirodymus užbaigė Romų visuomenės centro ansamblio ROMA DE DROM (vadovė Svetlana Novapolskaja) pasirodymas. 

Džiugu, kad šiais metais projekte dalyvavo tiek daug pilietiškai ir tolerantiškai nusiteikusių mokinių ir mokytojų, gerbiančių kitų tautų tradicijas ir papročius.