Į pagrindinį turinį 
  
 
Š.m. birželio 28–liepos 4 d. Serbijos kalnų miestelyje Kopaonike įvyko 10-oji Europos geografijos olimpiada. Aštuoni būsimi gimnazistai, geriausiai pasirodę Lietuvos 7–8 kl. geografijos olimpiadoje, savo žinias dar pastiprinę geografijos stovykloje, išbandė savo jėgas su kitais Europos mokiniais. 

Paveikslėlis

Iš šios olimpiados pasipuošusi sidabro medaliu grįžo Miglė Birštunaitė (Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazija), o bronzos medaliais didžiuojasi dar penki lietuviai: Vakaris Vilimas (Kauno jėzuitų gimnazija), Joris Stakauskas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija), Augustas Miliauskas (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija), Ainis Marcinkėnas (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija) ir Matas Griškus (Klaipėdos Vydūno gimnazija).

Europos geografijos olimpiadoje taip pat dalyvavo Modestas Šimėnas (Biržų „Aušros“ pagrindinė mokykla) ir Pijus Dumbrauskas (Gargždų „Minijos“ progimnazija).

Lietuvos komandą į olimpiadoje lydėjo geografai Rytas Šalna, Angelė Pakamorienė ir LINEŠA renginių koordinatorė Kristina Vaičiukynienė.

Kitais metais Europos geografijos olimpiada bus organizuojama Lietuvoje.