Į pagrindinį turinį 
Lt / En
  
 

Gruodžio 8 d. vyko respublikinis 1–4 klasių mokinių gebėjimų konkursas „Lietuvos gamtininkas“. Iš viso jame dalyvavo 113 mokinių. Sėkmingiausiai atlikę užduotis konkurso dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro diplomais ir dovanomis.

1–2 klasių grupė

I vieta – Jaunius Būbnys, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro mokinys,
I vieta – Miglė Karpavičiūtė, Šiaulių r. Kuršėnų kūrybos namų mokinė,
II vieta – Rapolas Girdauskas, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro mokinys,
II vieta – Titas Katkauskas, Kauno Ryto“ pradinės mokyklos mokinys,
II vieta – Jokūbas Mureika, Kauno Ryto“ pradinės mokyklos mokinys,
II vieta – Kernius Kordušas, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos mokinys,
II vieta – Gytė Motuzaitė, Šiaulių r. Kuršėnų kūrybos namų mokinė,
II vieta – Linas Šivickas, Šiaulių r. Kuršėnų kūrybos namų mokinys,
II vieta – Adelė Šarakauskaitė, Kauno rajono Garliavos Jonučių progimnazijos mokinė,
II vieta – Simona Snieškaitė, Vitlio licėjaus mokinė,
III vieta – Oskaras Jonaitis, Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokinys,
III vieta – Vincentas Valiukas, Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokinys,
IIIvieta – Kristupas Girdžijauskas, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos mokinys.

3–4 klasių grupė

I vieta – Lauras Lengvelis, Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokinys,
I vieta – Edvardas Zubrickas, Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokinys,
II vieta – Matas Zdancevičius, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro mokinys,
II vieta – Kamilė Petravičiūtė, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazijos mokinė,
II vieta – Gerda Gološčapovaitė, Kauno r. Galiavos Jonučių progimnazijos mokinė,
II vieta – Emilija Eselinaitė, Mažeikių r. Viekšnių gimnazijos mokinė,
II vieta – Gustas Damunskis, Mažeikių r. Viekšnių gimnazijos mokinys,
III vieta – Latika Mickevič, Vilniaus r. Kyviškių pagrindinė mokyklos mokinė,
III vieta – Motiejus Butkus, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazijos mokinys,
III vieta – Gerda Aleksandravičiūtė, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazijos mokinė,
III vieta – Erta Baltrukonytė, VGTU inžinerijos licėjaus mokinė,
III vieta – Aras Mikučionis, Vilniaus Pavilnio progimnazijos mokinys.

Ačiū visiems, dalyvavusiems konkurse.