Lt | En
  
 
Deja, ne visi turi galimybę nupirkti savo vaikams vis brangstantį kelialapį į stovyklą ar sumokėti už keliones, taip pat ne visi randa veiklų per vasaros atostogas. 
Gera išeitis – atvirosios ugdymo erdvės.

Penktus metus kviečiame mokyklas, bibliotekas, muziejus, kitas įstaigas atverti duris vasarą ir suteikti vaikams galimybes prasmingai leisti atostogas. Suaugusieji vasarą kviečiami tapti vaikų vadovais ir organizuoti edukacinius užsiėmimus: sporto varžybas, kūrybines dirbtuves, knygų skaitymo popietes bei kitas veiklas.
Aktyviausių ir įdomiausių užsiėmimų organizatoriai bus apdovanoti kelione.

Prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ gali prisidėti ir užsiregistruoti bendrojo ugdymo mokyklos, daugiafunkciai centrai, dienos centrai, neformaliojo vaikų švietimo mokyklos, muziejai, bendruomenės ir kitos įstaigos, turinčios galimybę vaikams suteikti erdvę aktyviai veiklai.
Registruojama erdvė turi būti nemokama ir saugi. Veiklos trukmę nusprendžia veiklos iniciatoriai.

Norintieji dalyvauti projekte „Atverk duris vasarai“ turi užpildyti paraišką Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro interneto svetainėje https://www.lmnsc.lt/vasara/.

Projektą „Atverk duris vasarai“ organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras

Informacija teikiama el. paštu dalyvauti@lmnsc.lt, tel.: 8 5 261 0082, 8 614 44625