Į pagrindinį turinį 
  
 
Pavasaris – ne tik gamtos nubudimo metas, bet ir laikas, kai mokyklų bei namų erdvės trumpam virsta augalų daigų inkubatoriumi. Ypač tinka palangės, kur augalai, dėkodami už saulę ir mūsų rūpestį, išsiskleidžia įvairiausiu grožiu.

Pajusti pavasario dvasią, iš arti stebėti ir pažinti augalus kviečia konkursas „Mano žalioji palangė“. Namuose, mokykloje ar vaikų darželyje sukurkite kompoziciją tema „Augalų architektūra ir dizainas“.

Augalai yra neišsenkantis techninių ir architektūrinių atradimų bei genialių sprendimų šaltinis. Stebėdami augalus ir pasinaudoję jų „atradimais“ paieškokite žmogaus ir gamtos kūrinių panašumų. Ar medžių struktūra neprimena pastatų architektūros, vaisiai – skraidymo aparatų? Galime rasti daug gamtos reiškinių, kurių vienus naudojame, o kitus – dar atrasime ir panaudosime ateityje. Stebėdami augalus, bandykite jų išorinės ir vidinės sandaros bruožus palyginti su žmonių kurtais prietaisais, daiktais, technologijomis. Gal tapsite išradėjais ir naujų naudingų prietaisų kūrėjais? Net jei pavyks atskleisti ne visas augalų paslaptis, neabejotinai pastebėsite, kokie gražūs augalai, bei patirsite daug malonių akimirkų juos prižiūrėdami. 

Konkurso sąlygas rasite čia: https://www.lmnsc.lt/zalioji_palange/ 

Palangos moksleivių klubo nuotrauka.