Į pagrindinį turinį 
  
 
Nacionalinė švietimo agentūra ir Nacionalinis Science on Stage komitetas, bendradarbiaudamas su Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra, organizuoja „Science on Stage Lithuania. 2023“ konkursą, kurio nacionalinis turas vyks 2023 m. gruodžio 15 d. Konkurso pagrindinis prizas – kelialapis į tarptautinį „European Science on Stage“ festivalį, kuris vyks Suomijoje, Turku, 2024 metų rugpjūčio 12–15 dienomis.
 
Konkurso šūkis: „Mokytojas – mokytojui“. Todėl biologijos, chemijos, fizikos, matematikos, technologijų ir informatikos mokytojai, taip pat pradinių klasių mokytojai ir ikimokyklinio ugdymo pedagogai bei būsimi mokytojai kviečiami teikti savo novatoriškiausias STEM ir STEAM ugdymo praktikas iki 2023 m. gruodžio 4 d.  10:00 val.  

Konkurso paraišką rasite čia. 

Geriausių projektų autoriai bus pakviesti į baigiamąjį renginį – konkursą, kur pristatys savo projektus stendiniais pranešimais ir turės galimybę plačiau apie juos papasakoti. 
 
Konkursų dalyvių laukia prizai, o keturių konkurso nugalėtojų – galimybė 2024 m. rugpjūčio 12–15 d. atstovauti Lietuvą tarptautiniame „European Science on Stage“ festivalyje.  
 
Daugiau informacijos apie konkursą  čia bei informaciniame lankstuke
Apie tarptautinį festivalį „European Science on Stage“ – festivalio interneto svetainėje. 

Paraiškos teikimo klausimais konsultuoja: Eglė Vaivadienė, tel. +370 604 66348, el. p. egle.vaivadiene@linesa.lt