Lt | En
  
     
   

Spalio 14 d. 12 val.Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1 B) vyks lakūno, buvusio Lietuvos aeroklubo prezidento Jono Mažinto knygos „Žmogus ir dangus“ pristatymas.

Autorius pats skraidė sklandytuvais, lėktuvais, lakūno karjerą baigė orlaivio Tu-134 A kapitonu, vėliau dirbo įvairiose Lietuvos aviacijos struktūrose, todėl knygoje skaitytojai ras daug tikroviškų faktų, atskleidžiančių to laikmečio gyvenimą.

–       Šimtus, o gal tūkstančius mano kartos jaunuolių jei ne nuo lopšio, tai bent nuo vaikiškos lovytės kvietė, viliojo, šaukė Dangus. Daugelis  priėmė šį kvietimą. Rašau apie aviaciją ir aviatorius todėl, kad jų dėka nugyvenau įdomų ir laimingą gyvenimą. Jeigu vėl būčiau darželinukas, vėl, be abejonės, pasirinkčiau aviaciją. Patikėkite – aviacija neatima galimybės tapti dvasininku, menininku, mokytoju, politiku... ir aplamai – kūrėju. Greičiau atvirkščiau. Nepavargsiu kartoti teiginį, kad tauta ir jos kuriama valstybė, kurioje nėra deramos vietos ir pagarbos aviacijai, yra be tauta ir valstybė ateities, – sako knygos autorius J. Mažintas.

Laukiame visų, kurie neabejingi aviacijai, jos istorijai, dabarčiai ir ateičiai!