Lt | En
  
 
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyrius įgyvendina projektą „Edukacinės erdvės ir gamtos ekspozicijos mokyklų aplinkoje“. Projekto tikslas – skatinti edukacinių erdvių kūrimąsi prie mokyklų, perkelti dalį ugdymo proceso į lauką. Ne tik vasara, bet ir didžioji dalis pavasario, rudens, net žiemos yra tinkami pamokoms gamtoje organizuoti. 

Viena iš projektų veiklų – kasmetinė konferencija, skirta savivaldybių administracijų, ugdymo įstaigų vadovams, mokytojams, suinteresuotiems edukacinių erdvių kūrimu bei jų naudojimu ugdymo (formaliojo ir neformaliojo) procese. Spalio 17 d. vyks 7-oji tarptautinė konferencija „Ugdymas edukacinėse erdvėse: biologinės įvairovės, žmogaus sveikatos ir mitybos aspektai“.

Konferencijoje žodiniais ir stendiniais pranešimais bus pristatyta Lietuvos ugdymo įstaigų ir užsienio šalių patirtis kuriant edukacines erdves ir jas pritaikant formaliajam ir neformaliajam vaikų ugdymui(si). Keliausime po Lietuvos ir užsienio šalių saugomų teritorijų edukacines erdves, dalyvausime projekte „Kūrybinės jungtys edukacinėse erdvėse“. Susipažinsime su augalų pavadinimų kilme, jų paplitimu, vartosena, augalų panaudojimu maistui, sveikatai, maisto kultūros paveldu, tradicijomis, istorija. 

Renginį inicijuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universiteto Botanikos sodas. 

Vieta: Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Kairėnų g. 45, Vilnius. Laikas: 2019 m. spalio 17 d. nuo 10.00 iki 15.00 val.

Programa

Registracija baigta.

Renginio koordinatorė – Stasė Mameniškienė, Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus metodininkė (8 5) 267 0060, el.p. stase.mameniskiene@lmnsc.lt