Į pagrindinį turinį 
  
 
2024 m. kovo 15–16 dienomis Druskininkuose vyko Lietuvos jaunučių plaukimo čempionatas, kurio metu dalyvavo 350 sportininkų iš 33 komandų.

Įspūdingas buvo Marijampolės sporto centro auklėtinio Gintaro Kivylio pasiekimas – jis pagerino Lietuvos vaikų iki 13 metų 100 ir 200 metrų plaukimo krūtine rekordus.

Čempionato geriausiais plaukikais buvo pripažinti:

tarp mergaičių – Jorilė Balkevičiūtė ir Augustina Ambrulaitytė iš Sostinės sporto centro; Auksė Arnytė iš Kauno plaukimo mokyklos.
tarp berniukų – Vilius Keršys iš Kauno plaukimo mokyklos; Vytis Vaitulionis iš Marijampolės sporto centro; Marius Šveikauskas iš Kauno sporto mokyklos „Startas“.

Paveikslėlis

Komandinėje įskaitoje nugalėjo Sostinės sporto centro komanda, surinkusi 585 taškus. Antroji vieta atiteko Kauno plaukimo mokyklai su 520 taškų rezultatu, o trečiąją vietą užėmė Kauno sporto mokykla „Startas“ su 477 taškais.

Paveikslėlis

Čempionatą organizavo Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra. Tai puiki platforma, kuri skatina jaunimo sportinius įsipareigojimus ir skatina sveiką gyvenseną bei komandinį dvasingumą.

Daugiau apie šį čempionatą skaitykite LTU Aquatics