Lt | En

Pergalėmis pradėję 2018 metų sezoną Lietuvos mokiniai nemažina tempo ir itin gerai pasirodė permainingu ir vėjuotu oru vykusiose tarptautinėse „Baltic cup 2018“ varžybose Latvijoje.

Standartinius variklius naudojančioje lenktyninių laivų Mini Eco Standard klasėje antrąją bei trečiąją vietas užėmė mokiniai iš Panevėžio Mindaugas Ratautas ir Majus Jankauskas. Greitesnių laivų, Mini Expert, klasėje Šarūnas Kulokas iš Vilniaus užlipo ant trečiojo apdovanojimų pakylos laiptelio, labai mažai nusileidęs varžovams iš Estijos bei Latvijos. Dar greitesnių ir didesnių laivų klasėje Eco Expert mokiniai iš Vilniaus visiškai dominavo ir iškovojo visas tris prizines vietas: nugalėtoju tapo Dovydas Statkus, antrąją vietą pelnė Rokas Paklanis, trečiasis liko Rokas Bitinaitis. Komandinėse lenktynėse Mini Eco team taip pat puikiai pasirodė LMNŠC auklėtiniai, užėmę pirmąją bei antrąją vietas.

„Baltic cup“ varžybos Latvijoje – vienas didžiausių renginių Baltijos šalyse, pritraukiantis labai daug dalyvių, tad Lietuvos mokinių pergalės nėra atsitiktinės ir tik patvirtina gerą pasirengimą bei sportinę formą.