Į pagrindinį turinį 
  
 
Lapkričio 23 d. Lietuvos neformaliojo švietimo agentūroje netilo pokalbiai ir diskusijos, nes vyko „STEAM dialogai“ renginys. Į jį atvyko atstovai net iš devynių STEAM atviros prieigos centrų. Renginio metu svečiai sėmėsi žinių iš kolegų, keitėsi gerosiomis patirtimis,  lankėsi įmonės „Thermo Fishers Scienctific Baltics“ filiale Vilniuje.

Renginio svečiai iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos: Ugdymo departamento direktorė Jolanta Navickaitė ir projekto vadovas Simonas Šabanovas pasidžiaugė jau nuveiktais darbais ir pažadėjo dar labiau stiprinti STEAM centrus ateityje.

LINEŠA direktorius Valdas Jankauskas pasveikino Agentūroje viešinčius STEAM centrų atstovus ir prižadėjo, kad panašūs susitikimai ir dialogai taps tradicija. Taip pat, susirinkusiems STEAM centrų atstovams pristatė naujai kuriamą LINEŠA strategiją, veiklos pokyčius, supažindino su bendradarbiavimo galimybėmis. Direktoriaus pavaduotoja Gitana Viganauskienė ir STEAM ugdymo skyriaus vedėja Ieva Šablevičiūtė-Visockienė trumpai papasakojo apie jau nudirbtus darbus STEAM ugdymo srityje, pakvietė naudotis sukurta Agentūros metodine medžiaga ir išsakė lūkesčius dėl bendradarbiavimo ateityje. Visi pabrėžė STEAM bendruomenės svarbą ir kvietė kalbėtis, spręsti iškilusias problemas bei priminė, jog kartu esame stipresni nei po vieną.

Po turtingų diskusijų ir prasmingų pokalbių, vyko pažintinis vizitas į didžiausios pasaulyje kompanijos „Thermo Fisher Scientific Baltics“ filialą Vilniuje. Įmonė siūlo produktus ir paslaugas mokslui, todėl STEAM centrų atstovams buvo itin įdomu susipažinti su įmonės „virtuve“ – laboratorijų įvairove, gamykla, technologijų galimybėmis ir esamais bei būsimais produktais. Pamatę įmonės vidų iš arti, svečiai džiaugėsi, kad Lietuvoje turima tokių pažangių įmonių, kurios įkvepia tobulėti.

Renginys „STEAM dialogai“ sukvietė atstovus iš STEAM atvirosios prieigos centrų ir paskatino juos dalytis gerosiomis patirtimis, kalbėtis ir diskutuoti. STEAM bendruomenė sparčiai auga, todėl džiaugiamės, kad tokiais renginiais LINEŠA prisideda prie jos stiprinimo.