Į pagrindinį turinį 
  
 
Lapkričio 9 d. Lietuvos neformaliojo švietimo agentūroje vyko praktinis seminaras  „Fizinės veiklos, skirtos vaikams su specialiaisiais fiziniais poreikiais, fizinio ugdymo užsiėmimuose“. Seminare dalyvavo iš visos Lietuvos suvažiavę neformaliojo švietimo, fizinio ugdymo, pradinio ugdymo mokytojai, specialiųjų poreikių turinčius mokinius ugdantys mokytojai.

Renginio tikslai – atskleisti fizinio ugdymo svarbą vaiko raidos bei ugdymo procesuose ir supažindinti fizinio ir pradinio ugdymo mokytojus su dažniausia pasitaikančiais fiziniais sutrikimais. Kadangi judesys yra būtinas asmenybės vystymosi komponentas ir tokiu būdu vaikai kuria savo asmeninį identitetą, šis renginys – aktualus ir svarbus. 

Seminaro metu mokytojai susipažino su dažniausiai pasitaikančiais fiziniais sutrikimais. Išmoko taisyklingo pratimo parinkimo bei atlikimo pagrindinius principus. Dalyviai praktiškai atliko mankštos elementus, skirtus specialiųjų fizinių poreikių turintiems mokiniams fiziškai ugdyti bei įtraukti į bendrąsias fizines veiklas.

Dalyvavę renginyje neformaliojo švietimo specialistai džiaugiasi seminaro kokybe ir programa, kurioje buvo ir teorijos, ir praktikos. Tikimės, kad tokių renginių tik daugės ir džiaugiamės, kad jie pritraukia mokytojus iš visos Lietuvos.