Į pagrindinį turinį 
  
 
Nuo šių metų rugsėjo mėnesio Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1B, Vilnius) pradedama nauja iniciatyva – Centre eksponuojamų parodų metu vaikų darželių auklėtiniams ir bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams rengti netradicines dailės pamokas.

Šią iniciatyvą palaikė Dailės mokytojų asociacija ir UAB „IMSEMA“.

Pirmosios pamokos tema – „Rudens spalvos“ buvo skirta Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos mokinių baigiamųjų darbų parodai. Pamoką vedė UAB „IMSEMA“ marketingo vadybininkė, dizainerė ir pedagogė Dovilė Bagdanavičienė.

Pristatyta  įvairia technika atliktų kūrinių, kurie kiekvienas  išsiskiria  savo plastinėmis formomis, spalviniais sprendimais, įvairių medžiagų tarpusavio derinimu.

Buvo kalbama apie spalvas, apie kiekvieno darbų autoriaus pasaulėjautą, aktyviai dalijamasi įžvalgomis bei interpretacijomis, naujomis gimstančiomis idėjomis.

Pamokos dalyviai buvo pakviesti kilusias mintis išreikšti per savo kūrybą. Pasisėmę įkvėpimo iš parodos darbų, supažindinti su netradicinėmis medžiagomis ir nauja jiems technika, vaikai atliko kūrybinę užduotį  tema  „Rudens spalvos“ – kūrė rudens kolorito vitražą, panaudodami vaškinį popierių, pastelę, spalvotą popierių ir štampavimo technikai skirtas priemones.

Aktyviai kūrybiniame procese dalyvavo ir pedagogės.

Smagiai visiems pažaidus spalvomis, formomis, nuotaikomis, užsiėmimo pabaigoje buvo surengta parodėlė. 

Tikimės, kad pažintis su naujomis technikomis atvers  daugiau galimybių  vaikų saviraiškai, kuriami darbai bus įvairesni.

Rugsėjo 23 d., vyko kelios pamokėlės. Dalyvavo: Balsių darželio „Pasakėlė“ auklėtiniai, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijos, Vilniaus J. Lelevelio inžinerijos gimnazijos, Vilniaus klubo „Žvaigždutė“ dailės studijos mokiniai.

_______________________________________________________________________________________________________________
LAPKRITIS

Sveiki visi, keliaujantys žinių ir patirčių keliu!
... Rugsėjis, spalis... Kita stotelė – Lapkritis.

Šį mėnesį kviečiame Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1B, Vilnius) aplankyti dvi naujas ekspozicijas:

Alytaus dailės mokyklos mokinių darbų parodą „Kaukės  ir piešiniai“ ir Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Dailės skyriaus 8 klasės mokinių darbų parodą, sudarytą iš mokomosios 2018 m. vasaros praktikos Palangoje kūrybinių ieškojimų.

Lapkričio 14, 18, 26, 28 d. vyks parodų pristatymai ir nuotaikingos pamokėlės (būtina užsiregistruoti iš anksto).

Ką veiksime? Apžvelgsime meno darbus, pasidalinsime įžvalgomis ir kursime „Netradicinį žiemos peizažą“. Juk tikriausiai ne paslaptis, daugelis iš jūsų rašo Kalėdų Seneliui laiškus ar ruošia dovanėles artimiems draugams.

Tad ir šių susitikimų metu išmoksime netradiciniu būdu – krepiniu popieriumi spalvinti kalėdinius atvirukus. Jūsų sukurtas žiemos peizažas švytės ryškiomis spalvomis, – juk ir žiema gali būti spalvota, juk sniegas nėra visiškai baltas?

Kursime mažus mielus kūrinėlius – atvirukus. Taip pat kalbėsime apie šiltas ir šaltas spalvas... ir net tik...

„Netradicins žiemos peizažas“ 

Nuotraukų galerija (2019--11-14)

Esate laukiami lapkričio 14, 18, 26, 28 d.
Užsiėmimų laikas:
9.30 – 11.30
12.00–14.00

Registruotis el. paštu audrone.urbelioniene@lmnsc.lt