Į pagrindinį turinį 
  
 
Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra (LINEŠA), praneša apie naujai atidaromą vasaros stovyklų sezoną. Šią vasarą stovyklos sugrįžta atsinaujinusios ir kupinos entuziazmo. Vienos didžiausių pajūrio stovyklaviečių „PASAKA” bei „RAGANĖ” kviečia jaunimą pasimėgauti vasaros nuotykiais pajūryje, išbandyti savo jėgas aktyvioje programoje ir sužinoti daugiau apie save.

ENJOYcamp stovykla, yra skirta 8–18 metų moksleiviams. Stovykla yra paruošta šiuolaikinės kartos vaikams, su kruopščiai atrinktomis programomis.

Didžiąją dalį turinio užima fizinio bei emocinio ugdymo programos. Šiemet, atsinaujinusi stovykla turi tikslą sukurti įsimintiniausias pajūrio atostogas, kurios praturtintos įvairiomis aktyviomis bei nuotaikingomis veiklomis, žygiais, edukaciniais užsiėmimais.

Stovyklos svečiai ir savo srities profesionalai, praplės vaikų požiūrį ir taip pat supažindins su naujomis veiklomis.

Kursime ateitį ir eksperimentuosim

„Ateities kūrėjų klubas” – vieta, kur vaikai ir jaunimas, kurs ateitį, eksperimentuos, pažins gamtos dėsnius, domėsis dirbtinio intelekto galimybėmis, kūrybiškumą atskleis edukaciniuose užsiėmimuose, dalyvaus nuotykiuose prie jūros.

Šiemet plačiai atveriame 2023 m. renovuotos stovyklavietės „Pasaka” duris, kuri yra įsikūrusi pušyne, o kelias iki jūros trunka apie 7 minutes. Antroji stovyklavietė „Raganė” yra įsikūrusi, 15 minučių nuo jūros. ENJOYcamp kviečia rezervuotis vietas www.stovyklospajuryje.lt net devyniose pamainose!