Į pagrindinį turinį 
  
 
Pristatome jau trečiąjį gamtos pažinimo žaidimo „SURASK JUOS VISUS!“ sezoną

Dalyviams išmaniuoju telefonu reikės „pagauti“ dar 100 visoje Lietuvoje aptinkamų įdomių gyvūnų, augalų ir grybų rūšių. Kiek jų pavyks surasti per vienerius metus? Kas bus pirmasis suradęs visas 100 rūšių? Prisijunkite prie žaidimo ir pradėkite varžytis jau dabar!

Žaidime gali dalyvauti kiekvienas, prisijungęs prie programėlės iNaturalist, tačiau dėl prizo varžysis tik mokyklinio amžiaus vaikai.

REGISTRACIJA mokiniams

Visą reikalingą informaciją apie žaidimą, 100 rūšių sąrašą su trumpais aprašymais ir įdomiais faktais rasite žaidimo knygelėje.

ŽAIDIMO KNYGELĖ

Knygelę rekomenduojame atsispausdinti A5 formatu. Ji patogi naudojimui gamtoje. Sąraše galėsite žymėti jau surastas rūšis.

Jei kils su žaidimu susijusių klausimų ar reikės pagalbos, rašykite el. paštu tomas.pocius@lmnsc.lt.
Kokios taisyklės?

Iki 2023 metų gegužės pirmos dienos žaidimo dalyviai Lietuvoje turės surasti kuo daugiau sąraše pateiktų organizmų rūšių, radinius nufotografuoti ir įkelti į programėlę iNaturalist. Kai kurios šių rūšių yra labai dažnos, randamos net ir didmiesčiuose. O kitos – gerokai retesnės. Už retesnes rūšis dalyviams bus skiriama daugiau taškų. Taigi, jei norite laimėti, neužteks tyrinėti savo kiemo. Visas rūšis surasite tik aplankę miškus, pelkes, pievas ir vaikštinėdami prie vandens telkinių. Kai kurias rūšis bandykite tinkliuku pagauti aukštoje žolėje, kitas nufotografuokite kantriai laukdami prie lesyklėlės. Vasarai pasibaigus paieška tęsis, nes kai kurie organizmai aptinkami tik rudenį, žiemą arba pavasarį.
2023 metų gegužės mėnesį daugiausiai taškų surinkę žaidėjai bus apdovanoti!

Kaip žaidime sekasi jums ir kitiems žaidėjams galite stebėti čia

Linkime sėkmės žaidime ir daugybės nuotykių gamtoje!