Į pagrindinį turinį 
Lt / En
  
 
Dalyvaudami verslo konkurse „PwC iššūkis“ turėsite galimybę laimėti vertingų prizų, tarp kurių – stažuotė, aukštos kvalifikacijos verslo lyderių išskirtiniai konsultaciniai seminarai. Tai puiki nuotolinio mokymosi galimybė norintiems įsilieti į verslo pasaulį.

PricewaterhouseCoopers (PwC) ir Crimson Education rengiamas „PwC iššūkis“ – didžiausias kasmetinis pasaulinis virtualus verslo konkursas 13–18 metų mokiniams, besidomintiems konsultavimu, verslumu, finansais, socialiniu verslu, technologijomis, rinkodara, taipogi ieškantiems, kaip pagerinti savo paraiškas universitetams.

„PwC iššūkis“ siekia suteikti vertingos patirties visiems konkurso dalyviams, nepriklausomai nuo jų ankstesnės patirties verslo konkursuose. 

Kodėl verta dalyvauti „PwC iššūkyje“?
* Tapsite konkurencingais pretendentais į geriausius universitetus, savo paraiškose turėdami pasaulinio lygio užklasinę veiklą.
* Laimėsite išskirtinę stažuotę bendrovėje PricewaterhouseCoopers.
* Tobulinsite verslo sprendimų priėmimo įgūdžius, susijusius su karjeros galimybėmis konsultavimo, verslumo, finansų, socialinio verslo, technologijų, rinkodaros ir kitose srityse.
* Dalyvausite išskirtiniuose aukščiausios klasės internetiniuose seminaruose, kuriuos rengs geriausi ekspertai.
* Varžysitės dėl nuostabių prizų: galimybių su pasaulyje pripažintais lyderiais bendrauti kaip su mentoriais, prizinis fondas – iki 3000 JAV dolerių ir 18 000 JAV dolerių "Crimson" mentorystės kreditų.

Registruotis galima https://casecomp.org/. Kodas, kurį reikia įvesti registracijos metu – AMB202208.