Į pagrindinį turinį 
  
 
14-oji Lietuvos gamtos mokslų olimpiada vyks rugsėjo 23 d. visose užsiregistravusiose mokyklose. 
Dalyvauti kviečiami 2007 m. ir vėliau gimę mokiniai, besidomintys gamtos mokslais. Dalyviams teks spręsti testines ir kompleksines užduotis, sudarytas iš biologijos, chemijos ir fizikos tematikos klausimų. Olimpiadoje rekomenduojama dalyvauti 7–10 (II gimnazinių) klasių mokiniams, atitinkantiems amžiaus kriterijų.

Rugsėjo 23 d. nuo 13:00 iki 15:00 dalyviai pirmiausia 1 val. internetu spręs testą, o vėliau, be pertraukos, 1 valanda bus skirta atlikti kompleksinėms užduotims raštu.
Užduotys sudaromos remiantis šia dalykine programa.

Registracija į olimpiadą yra būtina ir vyks iki rugsėjo 19 d. 12 valandos. Dalyvius registruoja už olimpiados organizavimą mokykloje atsakingi mokytojai pildydami šią anketą. (pildant reikia būtų prisijungus prie gmail paskyros). Registracijos metu mokinių sąrašas turi būti pateikiamas naudojant šį šabloną.

Jei mokykloje nėra olimpiados vykdymo galimybių, mokiniai gali registruotis patys iki rugsėjo 15 d. 12 valandos pildydami anketą. Šie olimpiados dalyviai turės atvykti užduočių atlikti į kitą jiems paskirtą olimpiados vietą, apie kurią jie bus informuoti elektroniniu paštu. 
Prašome šią anketą pildyti tik išskirtiniais atvejais, o mokytojų prašome esant nedideliam dalyvių skaičiui (pvz., 1 mokiniui) stengtis sudaryti galimybes užduotis dalyviams atlikti mokyklose, kuriose mokosi.

Viskas, ką turėtų žinoti mokykloje Lietuvos gamtos mokslų olimpiadą organizuojantys mokytojai, aprašyta olimpiados vykdymo instrukcijoje
Atkreipiame dėmesį, kad kiekviena olimpiadoje dalyvaujanti mokykla turės prisijungti į bendrą Zoom pokalbį, per kurį bus stebimas olimpiados vykdymas mokyklose bei pateikiama visa svarbiausia informacija.

Olimpiados nugalėtojai bus apdovanoti Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos diplomais, medaliais bei rėmėjų dovanomis. Kviečiame visus besidominčius gamtos mokslais dalyvauti olimpiadoje ir linkime sėkmės. 

Daugiau apie olimpiadą galite sužinoti apsilankę tinklalapiuose www.olimpiados.lt ir www.lmnsc.lt. Informacija apie renginį taip pat teikiama el. paštu migle.c@olimpiados.lt arba telefonu +37061275306.