Į pagrindinį turinį 
  
 
Š. m. vasario 21–22 d. VDU Švietimo akademijoje įvyko Lietuvos mokinių lenkų kalbos olimpiados finalinis šalies etapas. Jame susirinko 26 geriausiai lenkų kalbą išmanantys mokiniai iš Vilniaus miesto, Vilniaus rajono, taip pat Šalčininkų, Švenčionių ir Trakų rajonų mokyklų. Savo gebėjimus dalyviai turėjo atskleisti atlikdami rašto bei kalbėjimo užduotis.

Olimpiada buvo vainikuota apdovanojimo ceremonija, kurioje plojimų susilaukė visų pirma kiekvienas dalyvis už jo pastangas ir puikius rezultatus savo miesto/rajono mokykloje. O stipriausiems iš visų Lietuvos mokinių buvo įteikti medaliai bei kiti prizai.

LR ŠMSM I laipsnio diplomu apdovanota mokinė Evelina Radzevič (IV kl.) iš Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjaus (parengė mokytoja Aneta Poliakevič).

LR ŠMSM II laipsnio diplomais apdovanoti mokiniai Emilija Gajevska (III kl.) iš Vilniaus šv. Jono Pauliaus II gimnazijos (parengė mokytoja Janina Snarska) bei Tomas Michalcevičius (III kl.) iš Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazijos (parengė mokytoja Kristina Turkot).

LR ŠMSM III laipsnio diplomais apdovanoti mokiniai Joana Dacevič (IV kl.) iš Bezdonių J. Slovackio gimnazija (parengė mokytoja Edyta Klimaszewska), Radoslav Bartoševič (II kl.) iš Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazijos (parengė mokytoja Barbara Dainovič) bei Jaroslav Sokolovski (III kl.) iš Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazijos (parengė mokytoja Liucija Minovič).

LR ŠMSM pagyrimo raštais apdovanotos mokinės Agneška Ravdo (IV kl.) iš Vilniaus J.I. Kraševskio gimnazijos (parengė mokytoja Renata Slavinskienė), Kamilija Voinič (IV kl.) iš Bezdonių J. Slovackio gimnazijos (parengė mokytoja Edyta Klimaszewska), Alivija Deviatnikova (IV kl.) iš Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos (parengė mokytoja Veslava Meškunec) ir Emilija Podolska (IV kl.) iš Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazijos (parengė mokytoja Kristina Turkot).