Lt | En
  
 

Baltijos jūros dienai skirto žaidimo „BioBlitz around the Baltic sea“ metu, iNaturalist programėlėje 70 dalyvių iš Lietuvos užregistravo 1331 stebėjimą, kuriais buvo aptikta 501 rūšis! Rūšis atpažinti padėjo 188 ekspertai.

Ir nors kitos šalys Lietuvą lenkia pagal stebėjimų ir stebėtojų skaičių, esame absoliutūs lyderiai tiek pagal rūšių skaičių, tiek ir asmeninėje įskaitoje. Gerokai nuo kitų atsiplėšė, ir į patį rezultatų lentelės priekį užtikrintai užkopė du mokiniai iš Lietuvos – Pijus Kreimeris, atlikęs 160 stebėjimų ir suradęs 134 rūšis, ir Justas Libnickas, turintis 115 stebėjimų ir 90 rūšių! Sveikiname lyderius, su jais susisieksime asmeniškai!

Labai džiugina ne tik šalies rezultatai, bet ir tai, kad dalyviai keliavo į gamtą ir varžėsi žaidime dar prieš prasidedant mokslo metams! Vadinasi, turime išties šaunių mokinių, kurie gamtos pažinimui skiria daug laiko. Dėkojame ir šiuos vaikus nukreipusiems mokytojams!

Su žaidimo rezultatais detaliau susipažinti galite: https://www.inaturalist.org/projects/bioblitz-around-the-baltic-sea-27-08-2020?tab=identifiers ir https://www.inaturalist.org/projects/bioblitz-around-the-baltic-sea-27-08-2020-results-by-country