Lt | En
  
     
   
10 – šis skaičius reprezentuoja dešimt grafinio dizaino studenčių, kurios kurdamos atskirai, bet judėdamos ta pačia laisvės ir saviraiškos kryptimi sumanė drauge surengti kūrybinę parodą.

º – laipsnis šiuo atveju matuoja ne temperatūrą, o išsilavinimą – grafinio dizaino bakalauro laipsnį.

C – CREATORS – tiesioginė nuoroda į kūrybiškumą, novatoriškumą, unikalumą bei vidinio pasaulio vizualizavimą grafinėmis/tapybinėmis priemonėmis.

_ D A L Y V Ė S _

Diana Paulauskaitė
Greta Laisonaitė
Karina Surpina
Laura Vaičiulytė
Martyna Jasiūnaitė
Modesta Žemgulytė
Monika Vosyliūtė
Sonata Sušinskaitė
Ugnė Balčiūnaitė
Violeta Mackialo

_ A P R A Š Y M A S _

10ºC – temperatūra nei žema, nei aukšta; nei šilta, nei šalta. Tai – tarpinė būsena, kitimas, persimainymas. Šioje būsenoje dabar esame ir mes – jaunos kūrėjos, dar tik bandančios apšilti kojas. Nepaisant to, kad geografiškai, politiškai ir aukštojo mokslo prasme gyvename toje pačioje aplinkoje, kiekvienos iš mūsų temperatūra (temperamentas ir kūryba) vis kitokia, unikali ir skirtinga, artikuliuojanti skirtingas patirtis ir potyrius. 

Ši paroda pasakoja apie mūsų kūrybinę kasdienybę, temperatūrą, būsenas ir jų įvairovę. Apie tai, kaip skirtingai mes jaučiame, suvokiame ir matome pasaulį bei kokius naujus pasaulius kuriame savo darbuose. Ši paroda – tai tarpinė, bet svarbi stotelė mūsų kūrybiniame kelyje, kuriame klausimų, žinoma, daugiau nei atsakymų.

Visus mielai kviečiame į parodos atidarymą vasario 12 d. 18:30, kurio metu galėsite ir akis į akį susipažinti su mumis, jaunosiomis kūrėjomis. 
Parodą Centre bus galima apžiūrėti iki kovo 4 d.