Lt | En
  
 

Nors pasivaikščioti gamtoje karantino metu galima, kai užtikrinamas savo ir kitų saugumas, šiuo metu geriausia likti namuose ir po įdomiausias Lietuvos vietas keliauti virtualiai. Nacionalinis konkursas „Pamoka gamtoje: svajokime drauge!“ taip pat prisitaiko prie esamos situacijos ir kartu su jumis lieka „namuose“.

Konkurso tema – saugomi gamtos paveldo objektai saugomose teritorijose ir šalia jų. Kviečiame pasidomėti, kokie objektai saugomi? Kur jie yra? Gal jie visai šalia tavo namų? O gal perskaitei įdomų faktą apie kurį nors objektą ir nori apie tai papasakoti kitiems Lietuvos mokiniams? Galbūt jį jau esi aplankęs, o galbūt ruošiesi aplankyti?

Saugomų objektų sąrašą gali rasti čia. Jų net 684!

Pasukę galvą ir pa‘GOOGLE‘inę, išrinkite įdomiausius faktus apie pasirinktą objektą ir sukurkite pristatymą, kuris būtų naudingas kitiems Lietuvos mokiniams. Darbe būtina paminėti saugomo gamtos paveldo objekto buvimo vietą, išskirtinumą, įdomius faktus, galbūt atliktus stebėjimus.

Jei neturite galimybės nufilmuoti ir atsiųsti filmuko, kaip numatyta konkurso nuostatuose, informaciją pateikite PowerPoint skaidrėse (iki 10 skaidrių) ar naudokite kitas prezentacijoms skirtas programas. Darbus įkelti čia iki 2020 m. birželio 30 d.

Pristatymą galite ruošti po vieną arba dviese. Mokytojas gali būti konsultantas. Bendraukite virtualiai. Pasidomėkite, galbūt mokytojai jau yra aplankę kurį nors vieną iš 684 objektų ir turi filmuotos medžiagos ar nuotraukų.

Įdomiausių pristatymų autorių laukia prizai ir staigmenos. Informatyvių kelionių GOOGLE platybėse!

Plačiau apie konkursą: https://www.lmnsc.lt/pamoka_gamtoje/