Į pagrindinį turinį 
  
 
Renginio pavadinimas:
100 sportinių žaidimų ir fizinis aktyvumas
Renginio tipas:
Seminaras
Dalyviai:
Neformaliojo sportinio švietimo, fizinio ugdymo mokytojai
Renginio data:
2024 m. vasario 22 d., 13 val.
Vieta:
Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra
Mokestis:
40 €
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Indrė Rudzinskienė
+37067325528
indre.rudzinskiene@linesa.lt

VIETŲ Į ŠĮ SEMINARĄ NEBĖRA, BET DĖL DIDELIO SUSIDOMĖJIMO SEMINARĄ KARTOJAME SEKANČIĄ DIENĄ, PRAŠOME REGISTRUOTIS ČIA:  https://www.lmnsc.lt/renginys/100-sportiniu-zaidimu-ir-fizinis-aktyvumas-zfhdm/ 

Visus fizinio ugdymo mokytojus: ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio,  5–12 klasių fizinio ugdymo mokytojus, neformaliojo sportinio švietimo mokytojus kviečiame dalyvauti praktiniame 8 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo seminare „100 sportinių žaidimų ir fizinis aktyvumas".

Fizinio aktyvumo nauda mokiniams yra visapusiška: ji daro teigiamą poveikį įvairių ligų prevencijai, sveikatos vertinimui, jų kognityvinėms funkcijoms, padidina savivertę, kontroliuoja nerimo ir streso lygį, normalizuoja psichologinę būklę ir, neabejotinai, tai turi įtakos fizinio pajėgumo lygiui. Mokiniai praranda norą būti fiziškai aktyvūs, jiems trūksta motyvacijos. To išvengti padės įdomesnės, įvairesnės, kūrybiškesnės, mokinių norą tobulėti skatinančios fizinio ugdymo pamokos ir šiuolaikiški ugdymo metodai. Vienas iš tokių metodų yra sportiniai žaidimai. Ši priemonė tinkama ne tik fizinio aktyvumo skatinimui pamokose, bet ir sportinėse treniruotėse ar pertraukų metu.

Praktinėje seminaro dalyje dalyviai bus supažindinti su inovatyviais sportiniais žaidimais. Bus pristatyti 100 fizinio aktyvumo žaidimų vaizdo įrašai. Daugumą šių žaidimų išbandysime praktiškai.

Praktinis seminaras vyks 2024 m. vasario 22 d. Lietuvos neformaliojo švietimo agentūroje, Žirmūnų g. 1B, aktų salėje.

Seminaro pradžia 13 val., seminarą planuojame baigti apie 17 val.

Lektorius –  dr. Arūnas Emeljanovas, Lietuvos sporto universiteto Fizinio ir socialinio ugdymo katedros profesorius.

Dalyvavimo sąlygos:
dalyvio mokestis 40 Eur,
praktinėje seminaro dalyje turėti sportinę aprangą.

Prašytume atsiųsti įstaigos direktoriaus pasirašytą garantinį raštą dėl apmokėjimo arba apmokėti dalyvio mokestį – 40 Eur bankiniu pavedimu iki vasario 19 d.  

Juridiniai ir fiziniai klientai (iš asmeninių lėšų): 
Lėšų gavėjas: Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra
A.s. LT 76 7044 0600 0102 9937 
AB SEB bankas, b. k. 70440
Įm. kodas 302848387, PVM mok. kodas LT100007095119
Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti tikslų renginio pavadinimą: Už seminarą „100 sportinių žaidimų“.

Už renginį mokant dalyviui, mokėjimo kvitą prašome atsiųsti iki vasario 19 d. už renginį atsakingam asmeniui, Indrei Rudzinskienei, el. paštu indre.rudzinskiene@linesa.lt. 

Už renginį mokant įstaigai, sąskaita faktūra bus išsiųsta el. paštu į įstaigą po renginio. Informacija dėl išankstinių sąskaitų išrašymo – el. p. indre.rudzinskiene@linesa.lt.

Seminaro dalyviams bus išduodamas akredituotas kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas. Dalyviai gaus metodinę seminaro medžiagą

Būtina išankstinė registracija.

Dėkojame už ATSAKINGĄ registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei seminare dalyvauti negalėsite, INFORMUOKITE renginio vadovę  Indrę Rudzinskienę el. p. indre.rudzinskiene@linesa.lt.

Apmokėti arba atsiųsti garantinį raštą prašome iki vasario 19 d. el. p. indre.rudzinskiene@linesa.lt. Dėkojame už supratingumą.