Į pagrindinį turinį 
  
 
Renginio pavadinimas:
Dalykinis integravimas karjeros kompetencijų ugdymui
Renginio tipas:
Seminaras
Dalyviai:
Mokytojai
Renginio data:
2018 m. spalio 29 d., 9.30 val.
Vieta:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1 B, Vilnius)
Mokestis:
25 €
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Indra Gasiancevienė
(85) 2772394
indra.gasianceviene@lmnsc.lt

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras 2018 m. spalio 29 d. organizuoja seminarą „Dalykinis integravimas karjeros kompetencijų ugdymui“. Seminare kviečiami dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų mokytojai, karjeros koordinatoriai, klasių vadovai, pagalbos mokiniui specialistai.

Ugdymas karjerai yra procesas, kuris padeda mokiniui geriau pažinti save bei jį supantį darbo pasaulį. Mokykla, bendruomenė, įvykiai šalyje veikia ir mokinio su karjera susijusius sprendimus. Šiandieniniam pasauliui reikia lankstumo ir prisitaikymo: tai įvyks, jeigu gebėsime tinkamai reaguoti į besikeičiančias aplinkybes, suvoksime savo norus bei gabumus. Tiksliau tariant, norint išlikti konkurencingais, ypatingai svarbus tampa žmogaus gebėjimas prisitaikyti prie visuomenėje vykstančių permainų. Taigi žmogui reikalingos karjeros kompetencijos, kurios apibrėžiamos, kaip  žinių, gebėjimų ir nuostatų apie save, mokymosi, saviraiškos ir darbo galimybes, karjeros sprendimų priėmimą, karjeros planavimą, derinimą su kitomis gyvenimo sritimis ir realizavimą visuma.

Šia programa siekiama stiprinti mokytojų bei pagalbos mokiniui specialistų ugdymo karjerai kompetenciją bei dalykinio integravimo gebėjimus: siekiama supažindinti su integravimo būdais, modeliais, atskleisti dalykinio integravimo privalumus ir trūkumus, atskleisti ugdymą karjerai, kaip vieną iš dalykinio integravimo temų. 

Seminaro lektorius:

Asta Januškevičiūtė - Mykolo Romerio universiteto lektorė, doktorantė.

Seminaro trukmė 8 ak. val.

Dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Seminaro pradžia 10 val. Dalyvių registracija nuo 9.30 val.

Seminaro dalyvio mokestis 25 Eur.

Dalyvio mokestis mokamas pavedimu į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sąskaitą:
A.s.LT76 7044 0600 0102 9937
AB SEB bankas, b.k. 70440
Įm. kodas: 302848387
Pvm kodas: LT100007095119
Mokėjimo paskirtis: už seminarą „Dalykinis integravimas karjeros kompetencijų ugdymui“.

Jei švietimo įstaiga mokės pavedimu po renginio, ar mokėsite grynais renginio dieną, sąskaitos faktūros bus išrašytos tik pateikus mokyklos direktoriaus pasirašytą GARANTINĮ RAŠTĄ.

Būtina išankstinė dalyvių registracija užpildant registracijos anketą. Registracija baigiama likus dienai iki seminaro arba kol yra laisvų vietų (dalyvių skaičius ribotas).

Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, prašytume informuoti renginio organizatorius. Seminaro organizatorė – Indra Gasiancevienė 
(tel. 85 2772394, el. paštas indra.gasianceviene@lmnsc.lt).