Į pagrindinį turinį 
  
 
Renginio pavadinimas:
Dalykinis integravimas karjeros kompetencijų ugdymui
Renginio tipas:
Seminaras
Dalyviai:
Bendrojo ugdymo mokyklų mokytojai, karjeros koordinatoriai, klasių vadovai, pagalbos mokiniui specialistai
Renginio data:
2019 m. vasario 14 d., 10 val.
Vieta:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras
Mokestis:
25 €
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Indra Gasiancevienė
8 5 2772394
indra.gasianceviene@lmnsc.lt

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras vasario 14 d. organizuoja seminarą „Dalykinis integravimas karjeros kompetencijų ugdymui“. Seminare kviečiami dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų mokytojai, karjeros koordinatoriai, klasių vadovai, pagalbos mokiniui specialistai.

Ugdymas karjerai yra procesas, kuris padeda mokiniui geriau pažinti save bei jį supantį darbo pasaulį. Mokykla, bendruomenė, įvykiai šalyje veikia ir su karjera susijusius mokinio sprendimus. Šiandieniniam pasauliui reikia lankstumo ir prisitaikymo  tai įvyks, jeigu gebėsime tinkamai reaguoti į besikeičiančias aplinkybes, suvoksime savo norus bei gabumus. Tiksliau tariant, norint išlikti konkurencingais, ypač svarbu gebėti prisitaikyti prie visuomenėje vykstančių permainų. Taigi žmogui reikalingos karjeros kompetencijos, kurios apibrėžiamos kaip žinių, gebėjimų ir nuostatų apie save, mokymosi, saviraiškos ir darbo galimybes, karjeros sprendimų priėmimą, karjeros planavimą, derinimą su kitomis gyvenimo sritimis ir realizavimą visuma.

Šia programa siekiama stiprinti mokytojų bei pagalbos mokiniui specialistų ugdymo karjerai kompetenciją bei dalykinio integravimo gebėjimus: siekiama supažindinti su integravimo būdais, modeliais, atskleisti dalykinio integravimo privalumus ir trūkumus, atskleisti ugdymą karjerai kaip vieną iš dalykinio integravimo temų. 

Seminaro lektorė  Asta Januškevičiūtė, Mykolo Romerio universiteto lektorė, doktorantė.

Seminaro trukmė 8 ak. val.
Dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.
Seminaro pradžia 10 val. Dalyvių registracija nuo 9.30 val.
Seminaro dalyvio mokestis 25 Eur. 
Dalyvio mokestis mokamas pavedimu į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sąskaitą:
A .s. LT76 7044 0600 0102 9937
AB SEB bankas, b.k. 70440
Įm. kodas: 302848387
Pvm kodas: LT100007095119
Mokėjimo paskirtis: už seminarą „Dalykinis integravimas karjeros kompetencijų ugdymui“.

Jei švietimo įstaiga mokės pavedimu po renginio, ar mokėsite grynais renginio dieną, sąskaitos faktūros bus išrašytos tik pateikus mokyklos direktoriaus pasirašytą GARANTINĮ RAŠTĄ.

Dėkojame už ATSAKINGĄ registraciją. Jei užsiregistravote, bet į renginį atvykti negalėsite, informuokite seminaro vadovą.