Lt | En
  
 
Renginio pavadinimas:
Edukacinių technologijų valdymo magistrantūros studijų programa – karjeros specialisto profesiniam tobulėjimui
Renginio tipas:
Informacinis renginys
Dalyviai:
Karjeros specialistai
Renginio data:
2020 m. birželio 10 d., 14 val.
Vieta:
Nuotolinis renginys
Mokestis:
Nemokamas
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Aistė Brazlauskienė
(8 5) 277 2394
aiste.brazlauskiene@lmnsc.lt

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Mykolo Romerio universitetu kviečia mokyklų karjeros specialistus į nuotolinį informacinį  renginį „Edukacinių technologijų valdymo magistrantūros studijų programa – karjeros specialisto profesiniam tobulėjimui“. 

Renginys vyks birželio 10 d. (trečiadienį), pradžia – 14 val. ( planuojama renginio trukmė 1 ak. val.).

Pranešėja –  Asta Railienė, Mykolo Romerio universiteto Edukologijos ir socialinio darbo instituto docentė, Edukacinių technologijų valdymo Karjeros valdymo specializacijos magistro studijų programos vadovė.

Informacinio renginio metu bus pristatyta studijų programa, orientuota į karjeros specialistų kompetencijų gilinimą ir plėtojimą. Ši programa – puiki galimybė karjeros specialistams ne tik plėtoti inovatyvių edukacinių technologijų taikymo skirtingose mokymo aplinkose kompetencijas, bet ir plėtoti gebėjimus kurti naujas nuotolinio mokymo(si), karjeros valdymo aplinkas, jas sužaidybinti, pritaikyti skirtingų besimokančiųjų poreikiams.   

Registracija būtina. Dalyvių skaičius ribotas. Prisijungimo nuoroda prieš renginį bus išsiųsta tik užsiregistravusiems dalyviams.