Į pagrindinį turinį 
Lt / En
  
 
Renginio pavadinimas:
Vertybių kortelės - metodinė priemonė darbui su 8–12 klasių mokiniais - konsultacijoms individualiai ir grupėse
Renginio tipas:
Informacinis renginys
Dalyviai:
8–12 kl. karjeros specialistai
Renginio data:
2022 m. gegužės 19 d., 14 val.
Vieta:
nuotolinis renginys
Mokestis:
Nemokamas
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Gėliūnė Adomaitytė

geliune.adomaityte@lmnsc.lt

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su dr. Ramūnu Janavičium, gydytoju psichoterapeutu, konsultantu, Vertybių kortelių autoriumi, kviečia  karjeros specialistus į nuotolinį informacinį renginį   Vertybių kortelės – metodinė priemonė darbui  su 812 klasių mokiniais – konsultacijoms  individualiai ir grupėse".

Renginys vyks gegužės 19 d. (ketvirtadienį), 14 val. Planuojama trukmė – 1  val.  Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta prieš renginį tik užsiregistravusiems dalyviams.

 

Kortelių rinkinyje yra 73 iliustruotos unikalaus dizaino vertybių kortelės ir instrukcijos, padėsiančios tyrinėti ir išgryninti savo vertybes ir stiprybes bei suteikti savo kasdieninei veiklai didesnės prasmės. Vertybių kortelės yra naudingas terapinis įrankis  visiems norintiems labiau pažinti save, augti ir ugdyti psichologinį lankstumą bei atsparumą. Tinka naudojimui asmeniškai, individualiose konsultacijose  ir grupėse. Mokymų metu Ramūnas supažindins su vertybių kortelėmis, pristatys jų taikymo būdus  (https://www.perdegimas.lt/vertybes)

Vietų skaičius ribotas. Būtina registracija internetu.