Lt | En
  
     
   
Renginio pavadinimas:
Etnokultūrinio projekto „Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas” Aukštaitijos ir Žemaitijos regionų varžytuvės
Renginio tipas:
Projektas
Dalyviai:
Profesinio mokymo įstaigų mokiniai
Renginio data:
2017 m. spalio 24 d.
Vieta:
Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras (R. Kalantos g. 80, Kaunas)
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Aurelija Augūnienė
8 5 2154585
aurelija.auguniene@lmnsc.lt
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir toliau vykdo tęstinį projektą profesinio mokymo įstaigų mokiniams ir mokytojams „Lietuvos kulinarijos ir etninio paveldo išsaugojimas ir puoselėjimas”.

2017 m. projekto tema – kalendorinės šventės. Kalendorinių švenčių tradicijos, papročiai yra bendrosios tautos kultūros dalis. Jų puoselėjimas turi svarbią ugdomąją funkciją. Per tradicijas, papročius, kalendorinių švenčių metu perduodama patirtis: požiūris į pasaulį ir gyvenimą, tikėjimas, dorovė, elgesio būdas, kultūros vertybės, socialinių santykių formavimas ir kt.

Projektu siekiame supažindinti mokinius su skirtingais regionų papročiais, tradicijomis ir tradiciniais kalendorinių švenčių patiekalais. Kalendorinės šventės – Užgavėnės, Velykos, Šeštinės, Sekminės, Devintinės, Jurginės (Jorė), Joninės, Martynas, Nuobaigos, Kūčios, Kalėdos ir kt.

Aukštaitijos ir Žemaitijos regionų varžytuvės vyks  spalio 24 d. 10 val. Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre (R. Kalantos g. 80,  Kaunas, el.paštas info@profcentras.lt).
 
Informacija teikiama tel. (8 5) 2154585, el. paštu alma.miriniene@lmnsc.lt