Į pagrindinį turinį 
Lt / En
  
 
Renginio pavadinimas:
Nuotolinė pamoka „Ilgiausias Lietuvos ežeras“
Renginio tipas:
Paskaita
Dalyviai:
1-4 klasių mokiniai
Renginio data:
2022 m. sausio 27 d., 10 val.
Vieta:
Nuotolinė
Papildoma informacija:
Violeta Gulbicka
867640533
violeta.gulbicka@lmnsc.lt

Sausio 27 d. 1–4 klasių mokinius kviečiame į nuotolinę pamoką „Ilgiausias Lietuvos ežeras“. Pamoką ves Laura Leškevičiūtė. Pradžia 10 val.

Esame girdėję apie didžiausią Lietuvos ežerą, taip pat giliausią, na ir žinoma – ilgiausią. Tačiau ne visi žinome, kur jis yra, kaip atrodo, kas jame gyvena, kokių paslapčių turi. Pamokos metu sužinosite, kaip susiformavo šis unikalus, ilgiausias Lietuvoje – Asvejos ežeras, koks jo gylis, kokie vėžiagyviai gyvena. Pažinsite, kaip atrodo naras, tyrinėjantis ežerų dugną, ir sukursite iš ženklų dialogą susikalbėjimui po vandeniu.

Reikalinga išankstinė registracija.

 Kaip dalyvauti?

Į atskiras pamokas registruojasi mokytojai arba mokiniai. Prisijungimo nuoroda bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams jų registracijos anketoje nurodytu elektroniniu paštu pusvalandį prieš pamokos pradžią. 

Kaip vyksta pamoka?

Užsiregistravę mokytojai gauna YouTube nuorodą. Pamoka vyksta 45 minutes (įvadas, pamoka, užduotys mokiniams), paprastai – ketvirtadieniais. Atlikti užduotis mokiniai gali savarankiškai ir savanoriškai iki tos pačios savaitės sekmadienio. Atliktos užduotys trumpai apibendrinamos kitos pamokos pradžioje. Geriausiai užduotis atlikusiems mokiniams išsiunčiami prizai. Prizai siunčiami paštu į mokyklą, kurioje mokinys mokosi.

Lektorė Laura Leškevičiūtė

 Esu  Asvejos regioninio parko vyr. specialistė, gidė. Vedu ekskursijas ir edukacijas Dubingiuose, pristatau Radvilų rūmų liekanų ir Asvejos regioninio parko Lankytojų centro  ekspozicijas, organizuoju žygius parko teritorijoje. Stengiuosi žmones supažindinti su Dubingių istorija, su nuostabia gamta ir kraštovaizdžiu taip, kad jiems norėtųsi čia ir dar sugrįžti. Šis kraštas tiesiog užburia savo istoriniu ir gamtos grožiu, kurį būtina pamatyti, pajausti ir išgirsti. Juk miestelis yra prie ilgiausio ir vieno iš gražiausių Lietuvos ežerų – Asvejos.