Lt | En
  
     
   
Renginio pavadinimas:
Interneto ištekliai STEAM ugdymui: turinys ir įsivertinimas Go-Lab platformoje
Renginio tipas:
Kvalifikacijos tobulinimo seminaras
Dalyviai:
Mokytojai
Renginio data:
2018 m. sausio 26 d.
Vieta:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (Žirmūnų g. 1 B, Vilnius)
Mokestis:
25 €
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Rūta Orlauskienė
(8 5) 2766551
ruta.orlauskiene@lmnsc.lt

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras sausio 26 d. organizuoja seminarą „Interneto ištekliai STEAM ugdymui: turinys ir įsivertinimas Go-Lab platformoje“.

Pradinių klasių, progimnazijų gamtos mokslų ir neformaliojo ugdymo mokytojai gaus konkrečių pasiūlymų, pavyzdžių, kaip atrasti ir ugdyti jaunąjį tyrėją, kai gamtos mokslai nėra populiarūs, kai mokyklų gamtos mokslų klasės aprūpintos nevienodai, kai mokinių gebėjimas mokytis yra labai skirtingas. Projektas „Go-Lab“ gamtos mokslų mokytojams teikia galimybę mokiniams pasiūlyti labai interaktyvią ir asmeninę tyrimais grindžiamo mokymosi patirtį. „Go-Lab“ platformoje galima rasti unikalų ir didelį interneto laboratorijų rinkinį (virtualiųjų, nuotolinių ir duomenų rinkinių), kurios gali tapti atskaitos tašku tyrimu grindžiamo mokymosi erdvėms kurti.

Seminaro metu mokytojai užsiregistruos portaluose bei išmoks kurti savo mokomąsias aplinkas, naudojantis portaluose sukauptais ištekliais.

Paskaitą skaitys Rigonda Skorulskienė – fizikos mokytoja ekspertė, mobiliųjų įrenginių naudojimo ugdyme patarėja. Ji nuo 2006 metų dirba Kauno jėzuitų gimnazijoje, yra pelniusi Lietuvos Metų mokytojos apdovanojimą, valstybinės premijos laureatė (2004), daugelio konkursų laimėtoja, IKT lyderė. 2010 m. atstovavo Lietuvai Europos inovatyvių mokytojų forume Berlyne.

Daugiau apie lektorę http://www.upc.smm.lt/tobulinimas/renginiai/inovacijos/rigonda.php,https://www.youtube.com/watch?v=4lTG5LXLQeQ

Seminaras vyks Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1 B, Vilnius).

Seminaro pradžia 9 val. Dalyvių registracija nuo 8.30 val.

Seminaro dalyviams bus išduoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Dalyvio mokestis 25 Eur mokamas pavedimu į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sąskaitą: LT76 7044 0600 0102 9937
AB SEB bankas, b. k. 70440
Įm. kodas  302848387
PVM kodas  LT100007095119
Mokėjimo paskirtis – už seminarą 2018-01-26 „Interneto ištekliai STEAM ugdymui: turinys ir įsivertinimas Go-Lab platformoje“.

Jei įstaiga pavedimą padarys tik po renginio – sąskaitos faktūros bus išrašomos renginio dieną ir tik pateikus įstaigos direktoriaus pasirašytą GARANTINĮ RAŠTĄ.

Būtina išankstinė dalyvių registracija. Dalyvių skaičius ribotas.

Dėkojame už atsakingą registraciją. Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, INFORMUOKITE Rūtą Orlauskienę el. p. ruta.orlauskiene@lmnsc.lt.