Lt | En
  
 
Renginio pavadinimas:
Judančių modelių konstravimas
Renginio tipas:
Kvalifikacijos tobulinimo seminaras
Dalyviai:
Neformaliojo vaikų švietimo, technologijų ir pradinio ugdymo mokytojai
Renginio data:
2020 m. sausio 24 d., 9 val.
Vieta:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (Žirmūnų g. 1B, Vilnius).
Mokestis:
Nemokamas
Registracija:
Renginys baigėsi.
Papildoma informacija:
Rasa Sagaitienė
(8 5) 276 6551
rasa.sagaitiene@lmnsc.lt

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras sausio 24 d. organizuoja 8 ak. val. seminarą „Judančių modelių konstravimas“.

Seminaras skirtas neformaliojo vaikų švietimo, technologijų ir pradinio ugdymo mokytojams, ieškantiems naujų idėjų ir įvairesnės veiklos galimybių per dailės ir technologijų pamokas.

Seminare mokytojai įgis avia ir laivų modeliavimo technologijos žinių, susipažins su įvairių modelių projektavimo ir konstravimo metodais, patys gamins sklandytuvų ir laivų modelius iš popieriaus, kartono, kitų paprastų ir lengvai prieinamų medžiagų.

Pirmieji žingsniai į techninę kūrybą lavina mokinių kūrybiškumą, rankų motoriką. Inžinerinių įgūdžių ankstyvas lavinimas gali padėti pamatus gilesniam domėjimuisi ir ateityje paskatinti rinktis su inžinerija susijusią būsimą profesiją.

Mokiniui ne taip svarbu kas yra stabilizatorius ar eleronas, svarbu, kad kūrinys skristų, toliau ir aukščiau. Na ir kas, kad sparnas kiek kreivas, bet lėktuvas skrenda, o vaikas gali pasakyti: „Aš tai pats padariau“.

DIENOTVARKĖ

8.30–9.00 val. Dalyvių registracija
9.00–10.45 val. „Laivo modelio pagrindinės dalys, garlaivio modelio veikimo principai“, Valentinas Pumputis, LMNŠC techninės kūrybos ir inžinerinio ugdymo skyriaus vedėjas
10.45–11.45 val. „Laivų modeliavimas. Patrulinio katerio gaminimas“, Valentinas Pumputis
11.45–12.00 val. Pertraukėlė
12.00–13.00 val. „Lėktuvo modelis: pagrindinės dalys, modelio sunkio centras, slėgio centras ir skrydžio stabilumas“, Vaclav Tadeuš Četyrkovski, LMNŠC techninės kūrybos ir inžinerinio ugdymo skyriaus metodininkas
13.00–14.00 val. Pietų pertrauka
14.00–15.30 val. „Aviamodeliavimas. F-1-N klasės popierinio sklandytuvo gaminimas“, Vaclav Tadeuš Četyrkovski
15.30–16.00 val. Pagamintų modelių balansavimas ir skraidinimas

Seminaras nemokamas.

Dalyvių skaičius ribotas. Registracija baigiama likus dienai iki seminaro arba kol yra laisvų vietų.
Dalyviams bus išduoti akredituoti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Pasikeitus aplinkybėms, jei į renginį atvykti negalėsite, prašytume INFORMUOTI renginio vadovę Rasą Sagaitienę, tel. (8 5) 276 65 51, el. paštu rasa.sagaitiene@lmnsc.lt.